محمد گنجی خزانه دار شورا: گام‌های بلند شورای شهر در جهت توسعه ورزش محلات

  • مشاهده در قالب پی دی اف

پنجشنبه ، ۲۹ مهر ۱۳۹۵

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، محمد گنجی خزانه دار شورا در حاشیه نشست شورا بمناسبت روز تربیت بدنی اظهار داشت: ورزش از جمله بسترهای بسیار موثر در سلامت و نشاط اجتماعی شهروندان است. ورزش علاوه بر نقش ویژه در سلامت و پیشگیری از بیماری‌ها در ارتقای سبک زندگی و ترویج رفتارهای سالم و پیشگیری از مفاسد اجتماعی و انحرافات اخلاقی نقش انکارناپذیری دارد.

وی افزود: شورای اسلامی شهر در جهت توسعه ورزش ارزان در سبد فرهنگی خانواده‌های عزیز همشهری، علاوه بر توسعه زیر ساخت‌های ورزشی از جمله در مناطق کم برخوردار و توجه ویژه به ورزش همگانی در تمامی مناطق شهری و ایجاد ردیف‌های اعتباری ویژه برای توسعه آن و همچنين اجرای برنامه‌های متنوع ورزشی در مراکز ورزشی و فرهنگی و بوستان‌ها و پارک‌ها در شهر  توجه ویژه‌ای به ورزش محلات دارد.
گنجی ادامه داد: ورزش محلات علاوه بر تأثیرات گفته شده، باعث تقویت بن‌مایه‌های هویتی و ارتقای انگیزه‌های روحی و توانمندی‌های جسمی و فنی ورزشکاران محلات شهر خواهد شد.
عضو شورای اسلامی شهر گفت: حمایت‌های منظم و اثربخش از تیم‌های ورزشی محلات و ایجاد تورنمنت‌های ورزشی بین محلات علاوه بر برقراری ارتباط موثر بین محلات شهر کمک شایانی در شناسایی صحیح و ایجاد زمینه رشد استعدادهای پایه ورزشی شهر را نيز فراهم خواهد نمود.
وی بیان داشت: شورای اسلامی شهر در راستای مساعدت از تیم‌های ورزشی محلات با اعطای وسایل ورزشی، کمک به راه اندازی تیم‌های ورزشی برای حضور در مسابقات و در اختیار قرار دادن اماکن ورزشی گام بلندی در توسعه ورزش محلات برداشته است.

 

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here