دیدار حاج ابراهیم نکو به همراه مهندس قربانی از قهرمان امین عبدل پور

  • مشاهده در قالب پی دی اف

نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی به همراه مهندس علیرضا قربانی شهردار صالحیه ،مسئولان ورزش اداره بخش گلستان با امین عبدل پور  نائب قهرمان مسابقات پاراآسیایی اینچئون دیدار و گفت‌وگو بعمل آوردند.


 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه ، ظهر امروز، حاج ابراهیم نکو نماینده مردم شهرستانهای بهارستان و رباط کریم و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به همراه مهندس علیرضا قربانی شهردار صالحیه،و گروهی از همراهان از اداره ورزش وجوانان بخش گلستان در منزل امین عبدل پور نائب قهرمان مسابقات آسیایی حضور پیدا نمودند.

در این دیدار صمیمی حاج ابراهیم نکو ضمن تبریک به خانواده عبدل پور وقدردانی بخاطر رشد و تربیت چنین فرزندی که با وجود معلولیت با اقتدار بر قله های موفقیت در سطح آسیا تکیه زده، از زحمات و تلاش‌های آنان تقدیر و تشکرنموده و اعلام حمایت این قهرمان ملی از سوی اداره ورزش و ادارات مرتبط در اهتمام به امر ورزش این ورزشکار و دیگر ورزشکاران معلول در سطح شهرستان بهارستان را خواستارشد.

در ادامه مهندس علیرضا قربانی شهردار صالحیه نیز با تبریک به امین عبدل پور و خانواده با ایمان و زحمتکش آن بیان نمود:به یقین در امور تربیتی و رشد و استعداد یابی فرزند، خانواده نقش خطیر و محوری را ایفا میکند بطوری که هرچه زمینه و بستر برای رشد در بعد معنوی و اعتقادی به مبانی دینی در فرد بیشتر شود،قطعا وی از لحاظ شخصیتی می تواند مقاوم تر و با روحیه دلاورمندانه تری بر مشکلات واقع در مسیر زندگانی غلبه نماید که بنده پس از آمدن به خانه شما و رویت کتیبه های عزاداری سید و سالار شهیدان بر در و دیوار این خانه ،براین باور قلبی خود اعتقاد صدچندان تری پیدا نمودم که در چنین خانواده ای مذهبی می توان یک قهرمان و دلاور همچون امین عبدل پور پیدا کرد که با غلبه بر مشکلات معلولیت خود توانسته با استعانت از خداوند متعال و کمک از درگاه اهل بیت عصمت و طهارت  به چنین مقام رفیعی در دنیای حرفه ای ورزش خود راه پیدا نماید.

شهردار صالحیه در انتها ضمن قول مساعدت به خانواده این قهرمان بیان نمود:شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر صالحیه در راه کسب موفقیت های هرچه بیشتر این ورزشکار که مایه فخر و مباهات شهرمان شده،حاضر به مساعدت های  لازم می باشد تا انشاء ا... در آینده خبرهای موفقیت شما را در مسابقات جهانی نیز دریافت نماییم.

 

 

 

 

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here