فرماندار شهرستان بهارستان از پروژه های عمرانی شهر صالحیه بازدید نمود

  • مشاهده در قالب پی دی اف

فرماندار شهرستان بهارستان از پروژه های عمرانی شهر صالحیه بازدید نمود

فرماندار شهرستان بهارستان با حضور در شهرداری صالحیه به منظور بررسی پروژه های اجرائی عمرانی با شهردار و اعضاء شورای اسلامی این شهر دیدار و با بازدید از چندین پروژه متعدد عمرانی از نزدیک در جریان آخرین عملیات اجرایی این پروژه ها قرار گرفت .

 

بر اساس این گزارش، صبح امروز سه شنبه20/8/93دکتر سعید ناجی فرماندار شهرستان بهارستان با مهندس علیرضا قربانی شهردار و حاج محمد رضا دهقان رئیس شورای اسلامی شهر صالحیه و دیگر اعضای این شورا بمنظور بررسی پروژه های اجرايی عمرانی با حضور در شهرداری صالحیه دیدار کرد.

مردم در اجرای طرح‌های عمرانی مشارکت داشته باشند

دکتر سعید ناجی با بیان مطلب فوق افزود: به دلیل کاهش مشکلات و کیفیت هرچه بهتر اجرای این پروژه ها نیاز است مردم در اجرای طرح‌های عمرانی مشارکت داشته باشند تا هرچه زودتر شاهد اجرای این گونه پروژه‌هایی در سطح شهر باشیم.

این مسئول تصریح کرد: بهسازی معابر، تسطیح خیابان و کوچه‌ها، ساماندهی پیاده‌رو ها ،زیبا سازی و مبلمان شهری و احداث و بهسازی راههای مواصلاتی به دیگر نقاط شهر و شهرهای همجوار ازجمله اقداماتی است که باید طی چند ماه آینده با روند مناسبی انجام گیرد.

وی به منظور بررسی روند پیشرفت پروژه های عمرانی از اعضای شورای اسلامی شهر خواست اتمام و بهره برداری از این پروژها را هر چه سریعتر خواستار تسریع در روند اجرایی این پروژه بدون از دست دادن هیچگونه اتلاف زمانی در دستور کار خود قرار دهند.

فرماندار محترم طی سخنانی به اهميت نظارت و پیگری بر روند اجرای پروژه های عمرانی اشاره نمود و گفت: تقويت واحدهای کنترل پروژه و کنترل کيفی در دستگاههای نظارتی ازجمله شهرداری ها از فاکتورهای بسيار مهم در ارتقای سطح کيفی اجرای پروژه‌ها و عامل تسريع در پيشبرد اهداف پروژه های عمرانی است.

وی در ادامه با خطاب به اعضای شورای اسلامی شهر اظهار داشت: استفاده از نيروهای فنی ماهر و متخصص ، افزايش توان نظارتی و استفاده از دانش مهندسين مجرب در طول اجرای پروژه های عمرانی، رعايت دقيق استانداردها و آئين نامه های فنی و اجرايی از جمله ملزومات در اجرای پروژه های عمرانی است.

در اين جلسه که بمنظور بررسی و ارزيابی روند اجرای پروژه های عمرانی شهر تشکيل شده بود چگونگی مراحل اجرايی تعدادی از پروژه های عمرانی مورد بررسی قرار گرفت و اعضای حاضر در جلسه به بيان ديدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند.

در ادامه  مهندس علیرضا قربانی شهردار صالحیه ضمن ارائه ی گزارش جامع مبنی بر روند اجرائی و چگونگی پروژه های عمرانی سطح شهر ،روند پیشرفت پروژه ها  را مثبت ارزیابی کردند و بیان داشتند: این امر با نظارت مستقیم و دقیق اعضای محترم شورا  و با همت و  تلاش مستمر در حال انجام می باشد و امیدواریم به زودی این پروژه های عمرانی به اتمام رسیده و مورد استفاده شهروندان گرانقدر شهر صالحیه قرار بگیرد.

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here