خبر خوش به اهالی ورزش ،تکمیل سالن ورزشی تا ایام الله دهه مبارک فجر

  • مشاهده در قالب پی دی اف

خبر خوش به اهالی ورزش ،تکمیل سالن ورزشی تا ایام الله دهه مبارک فجربه گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه تا ایام الله دهه مبارک فجر ،سالن ورزشی که در انتهای خیابان سفیر امید چند سالی است توسط اداره ورزش و جوانان بهارستان نیمه کاره رها شده است،توسط شهرداری صالحیه تکمیل و افتتاح می گردد.

 

 

براساس این گزارش جلسه ای با حضور مهندس قربانی شهردار صالحیه،اعضای شورای اسلامی شهر و اردویی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان در شهرداری صالحیه تشکیل گردید و در خصوص تکمیل سالن ورزشی که زمین آن در سال 90 به اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان توسط شهرداری صالحیه به متراژ 900 متر مربع جهت احداث سالن ورزشی واگذار گردید گفتگو نمودند.

مهندس قربانی در این خصوص اظهارداشت: شهر صالحیه از نظر فضای ورزشی از سطح بسیار پایینی برخوردار است به  طوری که این شهر با هفتاد هزار نفر جمیعت فقط یک سالن ورزشی استاندارد دارد و سالنی که توسط شهرداری افتتاح گردیده سالن مدیریت بحران است که شهرداری به دلیل ذکر شده  از آن به عنوان کاربری ورزشی استفاده می کند.

شهردار صالحیه افزود: شهرداری صالحیه مصمم است که این پروژه را از اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان طی توافقی تحویل بگیرد و تا ایام الله دهه مبارک فجر این سالن ورزشی را برای استفاده علاقمندان به ورزش علی الخصوص جوانان و نوجوانان راه اندازی کند.

 

 

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here