رونمائی از چهره جدید صالحیه

  • مشاهده در قالب پی دی اف

سه شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۷

نشریه " جاویدان " در شماره اخیر خود با این عنوان به فعالیت های عمرانی و گسترده شهرداری و شورای صالحیه می پردازد.

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، نشریه " جاویدان " در ویژه نامه ۱۶ صفحه ای اسفند ماه ۹۶ با عنوان "رونمائی از چهره جدید صالحیه" به فعالیت های عمرانی و گسترده شهرداری و شورای صالحیه می پردازد.


در ادامه این عنوان میخوانید:


بیش از ۱۲ سال پیش که صالحیه به عنوان یک شهر مستقل روی نقشه استان تهران شکل گرفت و در گوشه ای از شهرستان رباط کریم آن زمان و بهارستان کنونی جای گرفت، شاید هیچ کارشناس مدیریت شهری نمی توانست پیش بینی کند تنها در طول حدود یک دهه، اینهمه تحول در این شهر کوچک صورت بگیرد.

به اعتراف تاریخ و شواهد موجود، بخش عظیم تحولات صالحیه طی چهارپنج سال اخیر سامان یافته است به طوری که آگر آخرین بار پنج سال پیش این شهر را ترک کرده باشید، امروز با ورود به صالحیه بدون شک در بهت و حیرت فرو خواهید رفت. در تمام سال های گذشته همه مدیران و همه ادوار شورای شهر تلاش هایی برای تحول در صالحیه انجام داده اند اما شواهد نشان می دهد که بخش عمده این تحول که می توان از آن به عنوان تغییر چهره شهر تعبیر کرد، در همین سه چهار سال گذشته رخ داده است. به عبارت دیگر آغاز این فرایند تحولی، در دوره چهارم شورای شهر کلید خورده و حالا شتاب گرفته است. در این ویژه نامه شما را با بخشی از تلاش های شورا و شهرداری برای رسیدن به نقطه کنونی آشنا خواهیم کرد.

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here