حسن خدایاری عضو شورای اسلامی شهر صالحیه درگفتگو با نسیم بهارستان مطرح کرد :

  • مشاهده در قالب پی دی اف

سه شنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۷

برای رفع مشکلات ورزشی و فرهنگی شهر صالحیه اقدامات اساسی انجام خواهد گرفت .

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، خدایاری عضو شورای اسلامی شهر صالحیه گفت : با همت شورای اسلامی و شهرداری صالحیه برای رفع مشکلات ورزشی و فرهنگی شهر صالحیه اقدامات اساسی انجام خواهد گرفت .
حسن خدایاری که برای چهارمین بار به عضویت در شورای اسلامی شهر صالحیه انتخاب شده است، در گفتگو با نسیم بهارستان اظهار داشت : توسعه امکانات و زیرساختهای فرهنگی همزمان با توسعه فضای سبز از جمله برنامه ها و اهداف شورای اسلامی شهر صالحیه در این دوره است . 

وی تشویق شهروندان برای مصرف کالاهای ایرانی و پرهیز شهروندان از مصرف کالاهای خارجی در اجرای فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی را اصلی ترین رویکرد فرهنگی شورای صالحیه در سالجاری عنوان کرد و افزود : تجلیل از قهرمانان و افتخارآفرینان ورزشی ، علمی ، فرهنگی و هنری و حمایت از آنان از مسایلی است که ورای شهر به صورت جدی دنبال می کند.
خدایاری ادامه داد : به منظور افزایش شادابی و نشاط در میان شهروندان ،اجرای برنامه های فرهنگی و  مذهبی به مناسبت های مختلف مذهبی و اجتماعی را مدنظر داریم .
وی از عزم و اراده  شورای شهر  در خصوص کمک به امر ورزش جوانان و نوجوانان وهمچنین ورزشهای همگانی در سطح شهر صالحیه خبر داد و اظهار داشت : اجرای پروژه ها و احداث مکانهای ورزشی مناسب به منظور توسعه ورزشهای مختلف در سطح شهر و شهرستان، همکاری با اداره آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان برای حل مشکلات آموزشی و تربیتی دانش آموزان صالحیه و کمک های شهرداری برای ترغیب جوانان شهر برای بهینه سازی ورزش از دیگر برنامه هایی است که شورای اسلامی شهر صالحیه در دستور کار خود قرار داده است . 
خدایاری خاطرنشان کرد : با وجود  اقدامات زیر بنایی خوبی  که در زمینه های عمران و آبادانی شهر توسط مجموعه شهرداری به همت  شهردار محترم و اعضای محترم شورا انجام گرفته ودر حال انجام است ،  ولی به نظر می رسد هنوز در زمینه های مختلف فرهنگی و ورزشی ، راه بسیاری برای رسیدن به وضعیت ایده آل در عرصه ورزش و جوانان در پیش رو داریم و عزم  و نظر شهرداری و شورای صالحیه براین است که هرچه سریعتر اقدامات اساسی و مهم برای رفع مشکلات ورزشی را به مرحله اجرا در آورد .


 

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here