علیرضا قربانی همزمان با سالروز رحلت جانسوز امام خمینی (ره) اظهار کرد:

  • مشاهده در قالب پی دی اف

یکشنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۷

نام‌ امام(ره) پرچم‌ اين‌ انقلاب‌
راه‌ ایشان راه‌ اين‌ انقلاب‌
و اهداف‌ او اهداف‌ اين‌ انقلاب ‌است‌.

برگزاری شکوهمند سالروز
رحلت و تبیین گفتمان ایشان از ضرورتهای جامعه ماست.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، علیرضا قربانی همزمان با سالروز رحلت جانسوز امام خمینی (ره) و در تقارن با شهادت حضرت علی(ع) و شبهای بلند قدر اظهار نمود :

امام‌ خميني‌، يك‌ حقيقت‌ هميشه‌ زنده‌ است‌، نام‌ او پرچم‌ اين‌ انقلاب‌، و راه‌ او راه‌ اين‌ انقلاب‌، و اهداف‌ او اهداف‌ اين‌ انقلاب‌ و اهلبیت (ع) است‌ و برگزاری شکوهمند سالروز رحلت و تبیین گفتمان ایشان از ضرورتهای جامعه ماست.

بدون شک تجلیل و تکریم امام راحل عظیم الشأن و تعظیم شخصیت والای ایشان ادای دین به همه کسانی است که طی سالیان طولانی در راه تحقق آرمان انقلاب اسلامی جانفشانی نموده‌اند.

براساس این گزارش،مهندس قربانی با گرامیداشت فرارسیدن لیالی قدر و ایام سوگواری مولای متقیان علی(ع)،هر ساعت از این لحظات را فرصتی مغتنم برای دریافت معرفت از چشمه های نورانی احدیت دانست و در جای دیگری از سخنان خود عنوان کرد :
امت‌ امام‌ و شاگردان‌ او كه‌ از آثار‌ فياض‌ آن‌ موجود ملكوتي‌ سيراب‌ شده‌ و عزت‌ و كرامت‌ اسلامي‌ و انساني‌ خود را در آن‌ جسته‌اند، اكنون‌ شاهد آنند كه‌ ملتهاي‌ ديگر، حتي‌ ملتهاي‌ غيرمسلمان‌، نسخه‌ي‌ تعاليم‌ انقلابي‌ آن‌ قائد عظيم‌ را مايه‌ي‌ نجات‌ خود دانسته‌ و آزادي‌ و عزت‌ خويش‌ را در آن‌ يافته‌اند.

شهردار صالحیه طغیان ملل مختلف دربرابر ظلم را از نشانه های انقلاب اسلامی توصیف کرد و افزود :
امروز به‌ بركت‌ نهضت‌ آن‌ يگانه‌ي‌ دوران‌، مسلمانان‌ در همه‌جا بيدار شده‌ و كاخ‌ امپراتوريهاي‌ سلطه‌ي‌ ظالمانه‌، رو به‌ ويراني‌ نهاده‌ است‌. ملتها ارزش‌ قيام‌ ملي‌ را دريافته‌ و غلبه‌ي‌ خون‌ بر شمشير را تجربه‌ مي‌كنند و همه‌ در همه‌جا، چشم‌ به‌ ملت‌ مقاوم‌ و نستوه‌ ايران‌ دوخته‌اند.

وی در پایان اشاره کرد :
در بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی معلم و طبیب دلها در حالی به سوگ آن سفر كرده می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی ، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب امام خمینی رضوان الله تعالی علیه سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا به منزلگاه سعادت هدایت می نماید و ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه و راه امام خمینی رحمه الله علیه پیوندی جاودانه دارد.

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here