کسب افتخار نونهالان ورزشکار صالحیه در رشته کیو کوشین کاراته استان تهران

  • مشاهده در قالب پی دی اف

سه شنبه ، ۹ مرداد ۱۳۹۷

"امیر رسول زاده و حسین فرجی" نونهالان ورزشکار صالحیه در مسابقات کیوکوشین کاراته استان تهران با کسب رتبه نخست برای شهر صالحیه و شهرستان بهارستان افتخار آفریدند.

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، "امیر رسول زاده و حسین فرجی" نونهالان ورزشکار صالحیه در مسابقات کیوکوشین کاراته استان تهران با کسب رتبه نخست برای شهر صالحیه و شهرستان بهارستان افتخار آفریدند.

امیر رسول زاده و حسین فرجی در مسابقات قهرمانی سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان تهران یادواره استاد فقید پهلوان شیهان حسین لطفی که در تیر ماه سال جاری برگزار گردید در رده سنی نونهالان بترتیب در وزن ۳۵- و ۴۵- کیلوگرم حائز رتبه نخست و کسب مدال طلا شدند.

شهرستان بهارستان در سال های اخیر ورزشکاران متعددی را به سطوح بالای ورزش معرفی کرده‌ است که چندین ورزشکار نیز در سطح ملی معرفی شده‌اند و هستند؛ ورزشکاران نوجوان و جوانی که در رشته های مختلف از پتانسیل بالایی برخوردار هستند و امید آن می رود که در آینده ای نه چندان دور بتوانند پا در جای پای بزرگان ورزش کشور بگذارند.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی صالحیه برای ایشان توفیقات روزافزون مسئلت می نماید و این اتفاق را به جامعه ورزش شهرستان بهارستان تبریک عرض می نماید.


 

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here