مهندس علیرضا قربانی شهردار صالحیه همزمان با فرارسیدن روز خبرنگار پیامی ابلاغ کرد :

  • مشاهده در قالب پی دی اف

چهارشنبه ، ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

خبرنگار نبض جامعه را در دست دارد، وجدان عمومی از پنجره نگاه او سامان می‌یابد و در این جایگاه سترگ دیده بانی بی‌بدیل و بدون رقیب است.

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، مهندس علیرضا قربانی شهردار صالحیه همزمان با فرارسیدن روز خبرنگار پیامی به شرح ذیل ابلاغ کرد :

بسم تعالی

با نکوداشت یاد و نام خبرنگار متعهد، شهید محمود صارمی، هفدهم مرداد روز بزرگداشت مقام خبرنگار را به همه سفیران روشنگری و حقیقت‌طلبی در عرصه خطیر اطلاع‌رسانی، تبریک و شادباش عرض می‌نمایم.

آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی مناسب زیربنای یک جامعه آگاه است و خبرنگاران با پویایی، بالندگی، سرزندگی و نشاط، آگاهی و افزایش دانش اجتماعی را در عرصه فرهنگ به بطن جامعه تزریق می‌کنند که نتیجه آن برقراری یک رابطه صحیح بین مطالبات مردمی و انجام درست وظیفه از سوی مسئولین است که محصول آن بهبود شرایط فرهنگی و ارتقاء سطح آگاهی جامعه است.
در این روز اصحاب رسانه با آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی پیمان می‌بندند که پاسدار خون شهیدانی باشند که شجاعانه در سنگر خبرنگاری از رسالت قلم دفاع نمودند.
خبرنگار نبض جامعه را در دست دارد، وجدان عمومی از پنجره نگاه او سامان می‌یابد و در این جایگاه سترگ دیده بانی بی‌بدیل و بدون رقیب است.

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران ، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی استان و شهرستان ، از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت‌های شهرداری و شورای اسلامی صالحیه،دولت تدبیر و امید و خدمات نظام قدردانی نموده و برای شما خبرنگاران متعهد و کوشای شهرستان، که آگاهی را حق مردم می دانید و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه ی هم نوعان خود خستگی ناپذیر و پر تلاش می کوشید سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از خداوند متعال خواهانم امید است در سایه تلاش بیش از پیش جامعه خبری در شهرستان بهارستان، دوشادوش دستگاه‌های اجرایی و نهادهای خدماتی شاهد رفع موانع رفاه و ایجاد آرامش و پیشرفت در این شهرستان سرافراز باشیم.

در پایان ضمن ادای احترام به شهدای رسانه صمیمانه از همه تلاشگران عرصه خبر در شهرستان بهارستان فرارسیدن روز خبرنگار را شادباش می‌گویم.

 

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here