واکنش شهردار صالحیه به اظهارات رئیس شورای اسلامشهر/کمربندی صالحیه کارشناسی است

  • مشاهده در قالب پی دی اف

چهارشنبه ، ۱۷ مرداد ۱۳۹۷

شهردار صالحیه در واکنش به اظهارات رییس شورای اسلامشهر،پروژه کمربندی صالحیه - واوان را مقوله ای اساسا کارشناسی و اتکاء به بررسی های مطالعاتی خواند .

 

 

 

بر اساس این گزارش مهندس قربانی شهردار صالحیه در واکنش به اظهارات رئیس شورای اسلامشهر پیرامون غیرکارشناسی بودن طرح کمربندی صالحیه - واوان،آن را مقوله اساسا کارشناسی و با تکیه بر مطالعات دقیق خواند .

وی گفت :

رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر آخرین نفری نیست که درباره کمربندی صالحیه - واوان اظهار نظر می کند و آن را غیرکارشناسی می خواند اما قطعا ناکافی بودن اطلاعات ایشان مهمترین دلیل این اظهارات است.

این اولین جمله شهردار صالحیه به اظهارات رئیس شورای شهر اسلامشهر است که پروژه مهم شهرصالحیه را «غیرکارشناسی» دانسته بود.

علیرضا قربانی در گفتگو با روابط عمومی شهرداری صالحیه در این باره توضیحاتی داد که توصیه می کنیم اعضای شورا و  سایرمسئولان شهرستان اسلامشهر حتما آن را بخوانند:

مبنای کارشناسی این پروژه بزرگ اخذ مجوز از کمیسیون ماده ۵، دفتر فنی استانداری تهران، ادارات راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی استان و انجام تفاهم نامه با امور آب منطقه ای در خصوص اجرای پل وحدت بر روی رودخانه سالور(کرج) است.

در چارچوب طرح جامع و مصوبه شورای عالی معماری و شهرسازی فرایند احداث کمربندی صالحیه - واوان آغاز شده است و قطعا با خروج دو محدوده واوان و صالحیه از بن بست، مزیت های بسیاری حاصل می شود که مردم واوان با ارسال نامه های جمعی و پیام های تقدیر،آن را به خوبی درک کرده اند.

احداث کمربندی صالحیه - واوان بیش از همه باعث پیوند فرهنگی مردم این دو شهر خواهد بود و حتما منظور رئیس شورای اسلامشهر،گسست تمام ضعف هائی خواهد بود که شهرک واوان در زمینه خدمات فرهنگی با آن مواجه است و با این اتصال بخشی از آن از طریق صالحیه جبران خواهد شد .

رعایت قانون و رفع نیازهای اساسی شهروندان از برنامه های جدی شهرداری صالحیه است که بطور اساسی پیگیری می شود .

ما تلاش می کنیم برای مردم شهرمان امکاناتی فراهم کنیم تا باعث رضایتمندی آنها شود، به مسئولان اسلامشهر هم توصیه میکنیم همینطور فکر کنند.


در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here