۱۵کیلومتر راهسازی،تعریض و اصلاح هندسی در ۵ سال

  • مشاهده در قالب پی دی اف

پنجشنبه ، ۱۸ مرداد ۱۳۹۷

مهندس قربانی گفت :

۳۰متری آیت الله رفسنجانی‌،بطول ۲۵۰۰متر از ۳۰متری ولی عصر(عج) تا جاده امامزاده باقر(ع) امتداد می یابد و رینگ دور شهر تکمیل می شود .

 

 

 

بر اساس این گزارش، مهندس علیرضا قربانی شهردار صالحیه در گفتگو با روابط عمومی درخصوص پیشرفت احداث پروژه رینگ دور شهر صالحیه سخن گفت ‌.

قربانی با بیان اینکه ۱۵ کیلومتر احداث،تعریض و اصلاح هندسی مسیرهای دسترسی از دستاوردهای شهرداری در دوره چهارم و پنجم شورای اسلامی است گفت :

۳۰ متری آیت الله هاشمی رفسنجانی بطول ۲۵۰۰ متر از انتهای ۳۰ متری ولی عصر (عج) به میدان شهید رجائی واقع در جاده امامزاده باقر (ع) امتداد می یابد و رینگ دور شهر تکمیل می شود .

شهردار صالحیه در ادامه، احداث راه را محور اصلی توسعه و ضامن پیشرفت آتی شهر خواند و گفت :

شهر صالحیه در بن بست محصور بود و در واقع هیچ زیرساختی برای توسعه آن وجود نداشت که با درک ضرورت احداث مسیر دسترسی،این شهر را از بن بست خارج کردیم .

این مقام مسئول احداث کمربندی صالحیه - واوان را بعنوان یکی از پروژه های بزرگ استان تهران قلمداد کرد و افزود :

اجرای این طرح بزرگ قطعا واجد بسیاری از مزیت ها خواهد بود که با همدلی مسئولین و توجه دستگاه های فرادستی زودتر از زمان پیش بینی شده بهره برداری می شود .

شهردار صالحیه در ادامه به بهره برداری پروژه های عمرانی در هفته دولت تاکید کرد و افزود :

بوستان بزرگ ولایت در ۳۰ هزار متر مربع و مضافا بزرگترین آبنمای شهرستان بهارستان در این بوستان،پارک گل یاس در ۵ هزار متر مربع،اتصال محله نقاوت به شهر گلستان،میدان شکوفه و بویژه فاز دوم بوستان نهج البلاغه در ۲۷ هزار متر مربع از برنامه های شهرداری و شورای اسلامی صالحیه برای هفته دولت است که امیدواریم با تلاش شبانه روزی در زمان مقرر بهره برداری نماییم .


در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here