۱۰ طرح بزرگ عمرانی؛در دستور کار شهرداری صالحیه

  • مشاهده در قالب پی دی اف

شنبه ، ۱۷ شهریور ۱۳۹۷

مهندس قربانی از دستور کار ۱۰ طرح بزرگ عمرانی در شهر صالحیه خبر داد .

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، مهندس قربانی از دستور کار ۱۰ طرح بزرگ عمرانی در شهر صالحیه خبر داد .

قربانی با بیان اینکه طی ۵ سال اخیر صالحیه شاهد بیش از ۹۰ پروژه اساسی و تحول آفرین در ابعاد گوناگون بوده است اظهار نمود :
پس از هفته دولت،برای بهره برداری از ۱۰ طرح اساسی و متنوع در زمینه های مواصلاتی،تفریحی و فرهنگی برنامه ریزی نموده ایم .

این مقام مسئول خروج اساسی شهر صالحیه از بن بست را بواسطه اتصال صالحیه - واوان بطول ۱ کیلومتر با احداث پل وحدت بر روی رودخانه سالور و ساخت کمربندی آیت الله هاشمی رفسنجانی بمنظور تکمیل رینگ دور شهر بطول ۲۵۰۰ متر در حدفاصل میدان شهید بهشتی در انتهای سی متری ولی عصر (عج) تا میدان شهید رجایی واقع در جاده امامزاده باقر (ع) را از برنامه های مهم مواصلاتی مدیریت شهری در سال ۹۷ خواند .

شهردار صالحیه بهره برداری از بوستان ۳ هکتاری ولایت با جانمایی بزرگترین آبنمای شهرستان را از طرح های مهم تفریحی صالحیه معرفی کرد و افزود :

بی تردید با افتتاح شهربازی عظیم و مدرن طی ۸۰۰۰ متر مربع در مجاورت بوستان ولایت،خواهیم توانست جاده امامزاده باقر (ع) را به محدوده ای خدماتی و حوزه نفوذی برای شهر به شمار بیاوریم .

وی از پیشرفت ۳۰ درصدی احداث گلخانه در ۴۰۰۰ مترمربع و بهره برداری بهنگام آن را نوید استقلال مدیریت شهری در حوزه فضای سبز و تنزیل هزینه های ساخت و نگهداری فضاهای تفریحی شهر خواند و گفت :

این مجموعه با سه سالن مجهز اقدام به پرورش گل و گیاه خواهد نمود که دست آخر به تولید درآمد پایدار و اشتغال زائی منتج می شود .

مهندس قربانی در ادامه، احداث خانه کتاب شهر را از اتفافات خوب فرهنگی صالحیه خواند و گفت :
با کمک بخش خصوصی خانه کتاب شهر به مساحت ۱۲۰۰ متر احداث می گردد تا حجم ایجاد فضاهای فرهنگی شهر را با رشد ۳ برابری در ۵ سال اخیر مواجه نماید .

شهردار صالحیه در پایان اظهار امیدواری کرد که با احداث یک مجموعه تفریحی و فرهنگی شامل سینما و استخر بتوانیم به کمبودهای شهر پایان دهیم .


در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here