با اهتمام روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی صالحیه برگزار می شود:

  • مشاهده در قالب پی دی اف

چهارشنبه ، ۱۱ مهر ۱۳۹۷

به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی همایش بزرگ همیاران پلیس و روز بدون حادثه با اهتمام روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی صالحیه برگزار می شود.

 

 

 

 

 

بر اساس این گزارش، اصغر علیزاده مدیر روابط عمومی شهرداری صالحیه از برگزاری همایش بزرگ همیاران پلیس و روز بدون حادثه با اهتمام روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی صالحیه و مشارکت پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بهارستان به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی خبر داد.

وی با مهم توصیف کردن نقش همیاران پلیس در فرهنگ سازی انضباط اجتماعی و کاهش تصادفات، هدف از برگزاری همایش همیاران پلیس را بازنگری و مروری بر قوانین راهور و عوامل موثر در بروز سوانح عنوان کرد و افزود:

با توجه به اینکه استعداد و نیروی پلیس به اندازه ای نیست که در تمامی نقاط حضور داشته باشند همیاران پلیس می توانند با تذکر و ارشادهای محترمانه به والدین در کاهش سوانح تاثیر گذار باشند.

گفتنی است این همایش در قالب آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی و انضباط اجتماعی با حضور کارشناسان راهنمایی و رانندگی و دانش آموزان صالحیه در روز دوشنبه ۱۶ مهر از ساعت ۱۰ الی ۱۲ ظهر در محل سرای محله شهرداری صالحیه برگزار می گردد.


در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here