شب های زیبای بوستان نهج البلاغه صالحیه

  • مشاهده در قالب پی دی اف

چهارشنبه ، ۱۸ مهر ۱۳۹۷

گزارشی از حضور خانواده ها و جوانان در بوستان ۱۰۰ هزار متری نهج البلاغه

 

 

 

 

بر اساس این گزارش،شهر صالحیه با احداث پارک ۱۰۰ هزارمتری نهج البلاغه و بهره برداری تکمیلی آن در هفته دولت سال ۱۳۹۷ شاهد افزایش سرانه های تفریحی و ورزشی شد .

پارک نهج البلاغه با برخورداری از دستگاه های مختلف ورزشی در امتداد پارک و همچنین ایجاد پیست دوچرخه سواری در فاز یکم  و همچنین تاسیس دو زمین چمن مصنوعی در فاز سه  بزرگترین پارک خطی شهرستان بهارستان را به نام صالحیه زد و توانست تا حد زیادی سرانه های ورزشی در این شهر را بهبود بخشد .

پارک بزرگ نهج البلاغه تاثیر زیادی بر افزایش سرانه های فضای سبز در شهر صالحیه داشته است  به طوریکه این پارک با برخورداری از آلاچیق های زیبا که در تعداد ۵۰ عدد برای ایجاد نشاط و همچنین اسقرار خانواده ها تعبیه شده است توانسته سرانه تفریحی در شهر صالحیه را نیز بهبود بخشد .

احداث بزرگترین پارک خطی شهرستان بهارستان توانست یک ناهنجاری بزرگ را در شهر حل نماید که تا سال ۱۳۹۰ مکانی متعفن با بوی بسیار آزاردهنده برای شهروندان بود امروز به یکی از مجهز ترین پارک های شهرستان بهارستان تبدیل شده و خودنمایی میکند .

گفتنی است پارک نهج البلاغه با برخورداری از روشنایی مناسب زیبایی خود را در شب هم نشان داده و توانسته رضایت عموم مردم را نسبت به خود جلب نماید .


در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here