ملت بزرگ ایران پیروز مذاکرات هسته‌ای بود

  • مشاهده در قالب پی دی اف

شهردار صالحیه در پیامی اعلام کرد؛ ملت بزرگ ایران پیروز مذاکرات هسته‌ای بود، چرا که این ملت با مقاومت و ایستادگی خود اعضای گروه 5+1 را پای میز مذاکرات نشاند .


بر اساس این گزارش، مهندس علیرضا قربانی در پیامی موفقیت تیم هسته ای در مذاکرات "وین" اتریش را تبریک و اظهار داشت : مذاکرات هسته‌ای 23 ماه به طول انجامید و خوشبختانه این مذاکرات با پیروزی ملت ایران به پایان رسید.

وی تصریح کرد: اعضای تیم مذاکره‌کننده ایران که به اذعان گروه 5+1 از قدرت بالایی در مذاکرات برخوردار بودند، به خوبی توانستند از حق مردم ایران در برابر شش قدرت برتر جهان دفاع کرده و در نهایت پیروزی را نصیب ایرانیان کنند.

شهردار صالحیه به رسمیت شناختن ایران هسته‌ای در دنیا را مهم‌ترین دستاورد مذاکرات دانست و بیان داشت: از این پس دیگر تمام دنیا ایران هسته‌ای را به رسمیت شناخته و بعد از چندین ماه ایران توانست به خواسته‌های خود برسد.

علیرضا قربانی در پایان ضمن مجدد تبریک موفقیت تیم هسته‌ای در جریان مذاکرات بیان داشت: موفقیت تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات هسته‌ای نتیجه سال‌ها ایستادگی و مقاومت مردم در برابر فشارها و تنگناهای اقتصادی است؛ که انشاءا... در پرتو این پیروزی شاهد اعتلای روزافزون عزت و اقتدار نظام اسلامی، آسایش و امنیت مردم، موفقیت مسئولین و پیشرفت و ترقی کشور باشیم.


 

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here