بزودی گره چندین ساله تعریض خیابان شهید نقاوت باز می شود

  • مشاهده در قالب پی دی اف

بزودی گره چندین ساله تعریض خیابان شهید نقاوت باز می شود

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه؛ مهندس علیرضا قربانی ضمن تایید خبر فوق اظهار داشت: با انجام توافقات فی ما بین با مالکین املاک واقع در مسیر خیابان شهید نقاوت با شهرداری صالحیه و مراحل اداری، بررسی شاهد تعریض معبر خیابان شهید نقاوت شهر صالحیه خواهیم بود.

 

 

 

مهندس قربانی در خصوص توافقات صورت گرفته بیان داشت؛ با برگزاری جلسات متعدد در دفتر شهرداری و تعامل همه جانبه اعضای شورای اسلامی شهر با مالکان این خیابان، خوشبختانه گامهای موثری در این راستا برداشته شد که از آن جمله میتوان به ازای هر1 متر عقب نشینی 1/5 الی 2 متر مربع جواز تجاری و مسکونی از سوی شهرداری اعطا میگردد اشاره کرد که این امر با استقبال خوب مالکین خیابان شهید نقاوت روبرو شده است.

مهندس قربانی در مقایسه ای از دو دوره گذشته شورای اسلامی شهر(دوم، سوم) و دوره چهارم اظهار داشت؛ از ابتدای تأسیس شهرداری تا آخر دوره سوم شورای شهر تعداد 24 مورد توافق گردید، که جمع کل مساحت واقع در طرح آزادسازی خیابان شهید نقاوت 748 متر مربع بود که تنها در دوسال دوره چهارم شورای اسلامی شهر با وجودتوافق 16 مالک 752 متر مربع از خیابان شهید نقاوت تعریض شده است.

شهردار صالحیه ضمن تقدیر و تشکر از همه مالکین به جهت همکاری مستمر با شهرداری تاکید کرد : شهرداری صالحیه آمادگی کامل با همه شهروندان در خصوص تعریض را داشته و در این خصوص با مساعدت و معاضدت اعضای شورای اسلامی شهر صالحیه تسهیلات ویژه ای نیز در نظر گرفته شده است.

مهندس قربانی در خاتمه از همه شهروندان بابت ایجاد زحمتی که در مناطق مختلف شهری به جهت اجرای پروژه های شهری متحمل میشوند عذرخواهی کرده و از آنان خواست که شهرداری را در امر خدمت رسانی به شهروندان یاری رسانند.

شایان ذکر است تعداد 15 مورد دیگر نیز در دست توافق است که مساحت آن میانگین به 700 متر مربع می رسد. 

 

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here