بزودی صالحیه از بن بست خارج می شود

  • مشاهده در قالب پی دی اف

شهردار صالحیه ضمن تایید خبر فوق اظهار داشت:بزودی صالحیه از بن بست خارج میشود.

بر اساس این گزارش مهندس قربانی با تایید خبر فوق اعلام نمود : یکی از عمده ترین برنامه های مدیریت شهری صالحیه ایجاد مسیرهای جدید برای خارج کردن صالحیه از وضعیت بن بست ترافیک شهری است، یک شهر همگام با جمعیت رو به گسترش بوده و به همان اندازه هم میبایست به مسیرهای دسترسی آسان و خارج نمودن آن از گره های ترافیکی می باشد که در آینده شهر از معضلهای گور ترافیکی خارج گردد.

شهردار صالحه خاطرنشان کرد، بدون شک چنانچه بدون برنامه ریزی و آینده نگری در حوزه ترافیک شهری در آینده نه چندان دور بی تردید با گسترش شهر و افزایش جمعیت و ناوگان حمل ونقل، شهر با مشکلات جدی مواجه خواهد شد لذا در این راستا شهرداری و شورای اسلامی شهر با تعامل و برنامه ریزی زیر بنائی جهت بررسی راه های مواصلاتی با در نظر گرفتن راه کارهای کارشناسی شده تصمیم به احداث جاده ای که صالحیه را به شهرک واوان متصل کند گرفته شد و از آنجایی که ایجاد مسیر دسترسی صالحیه به شهرک واوان مستلزم به اخذ مجوز از اداره راه و شهرسازی داشت این مهم با وقفه ای مواجه گردید که خوشبختانه با مکاتبات و پیگیری های لازم و مستمر این مجوز اخذ شد.

این مدیر شهری اظهار داشت:با اخذ این مجوز شهرداری صالحیه بدون معطلی برنامه های نقشه برداری و...را آغاز نموده که به زودی عملیات خاک برداری و تسطیح آن شروع خواهد شد.

شهردار صالحیه در خصوص جزییات این پروژه اظهار کرد:طول این پروژه 900متر که 800 متر آن در حریم شهر صالحیه و100 متر آن در حریم اسلامشهر میباشد که با عملیاتی شدن آن صالحیه به خیابان سردار جنگل واوان متصل خواهد شد،به امید خداوند متعال سعی داریم در کمترین زمان ممکن اجرای این پروژه را به پایان برسانیم.

شایان ذکر است در مسیر جاده فوق دو رودخانه به نامهای سالور و سیاب وجوددارد که احداث پل روگذر یکی از ضروریات دو رودخانه مزبور میباشد.

 
 

 

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here