در آستانه سالروز میثاق امت با ولایت :

  • مشاهده در قالب پی دی اف

در آستانه سالروز میثاق امت با ولایت :شنبه ، ۸ دی ۱۳۹۷

نهم دی ماه در شهر صالحیه، تجلی حضور حماسی ملت در برابر دشمنان است.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، در آستانه نهم دی ماه، سالروز میثاق امت با ولایت، فضاسازی محلات شهر برای استقبال باشکوه و بازخوانی رویداد دی ماه ۸۸ صورت گرفت.

این اقدام که به همت واحد روابط عمومی و با هدف حمایت از شئائر و مناسبت های ملی و گرامیداشت این روز شامخ انجام شد، با فضاسازی محیطی شهر در پوشش طراحی و نصب بنر و پوستر اجرائی شد .

گفتنی است تظاهرات ۹ دی ۱۳۸۸ با فراخوان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به ریاست احمد جنتی، در واکنش به تظاهرات هواداران جنبش سبز در تاسوعا و عاشورای ۱۳۸۸ انجام گردید. ابتدا مقرر بود که راهپیمایی در روز سه شنبه ۸ دی برگزار شود. به این منظور خبر در پیش بودن این راهپیمایی از آخرین ساعات ۷ دی توسط خبرگزاری‌های ایران مخابره شد؛ ولی این خبر در ساعات ابتدایی روز سه شنبه به فراخوان برای راهپیمایی در روز چهارشنبه تغییر کرد. به این ترتیب راهپیمایی در روز چهارشنبه ۹ دی ۱۳۸۸ در تهران و در استان‌های دیگر با حضور حماسی ده ها میلیونی مردم برگزار شد.

این مراسم در ۱۷ استان یک روز زودتر انجام شد؛ حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه  ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید . حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد. روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید.


در آستانه سالروز میثاق امت با ولایت :

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here