تصویب تعرفه عوارض شهرداری صالحیه در سال ۱۳۹۸

  • مشاهده در قالب پی دی اف

سه شنبه ، ۱۶ بهمن ۱۳۹۷

تعرفه عوارض و بهای خدمات شهرداری صالحیه برای سال ۱۳۹۸ به تصویب شورای اسلامی شهر صالحیه رسید.

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، تعرفه عوارض و بهای خدمات شهرداری صالحیه برای سال ۱۳۹۸ به تصویب شورای اسلامی شهر صالحیه رسید.

مسئول واحد درآمد شهرداری صالحیه از تصویب تعرفه عوارض، بهای خدمات و سایر منابع درآمدی شهرداری در سال
۹۸ خبر داد و گفت: شهروندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات تعرفه عوارض سال آینده به سایت شهرداری مراجعه کنند.

خانی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین سیاست گذاری‌ها و اصلی‌ترین منابع درآمدی شهرداری‌ها تدوین عوارض محلی و بهای خدمات شهری است، اظهار کرد:

در راستای اجرای ماده
۳۰ آئین نامه مالی ، بند ۲۶ از ماده ۵۵ قانون شهرداریها و به استناد بند ۲ ، ۹، ۱۶ و ۲۶ از ماده ۸۰ و ۸۱ قانون شوراهای اسلامی و اصلاحات بعدی آن تبصره ۱ ماده ۵۰ قانون مالیات بر ارزش افزوده که همگی دلالت بر موضوع بر قراری یا لغو عوارض و همچنین تغییر میزان عوارض و تعرفه های خاص دارد ، عوارض شهرداری صالحیه جهت اجرا در سال ۱۳۹۸ تهیه و تصویب گردید .

وی تاکید کرد: مشارکت و همکاری موثر شهروندان در پرداخت عوارض علاوه بر تحقق بودجه و درآمد شهرداری، موجبات تسریع در روند توسعه و عمرانی شهر را نیز فراهم می‌کند.

گفتنی است تعرفه عوارض و بهای خدمات شهرداری ها هر ساله به استناد ماده
۳۰ آیین نامه مالی و بند ۱۶ ماده ۷۱ قانون شوراهای اسلامی شهر و روستا توسط شهرداری به شورای اسلامی شهر پیشنهاد و پس از بررسی و تصویب در شورای شهر و فرمانداری، مبنای دریافت عوارض در سال آینده قرار می گیرد.

برای دیدن تعرفه عوارض و بهای خدمات شهرداری صالحیه در سال
۱۳۹۸ اینجــا کلیک کنید یا به قسمت اطلاعیه سایت مراجعه نمائید.

 


در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here