تقدیر سردار محسن خانچرلی، فرمانده انتظامی غرب استان از روابط عمومی شهرداری صالحیه

  • مشاهده در قالب پی دی اف

روابط عمومی شهرداری صالحیهپنجشنبه ، ۱۸ بهمن ۱۳۹۷

در حاشیه همایش رابطین سازمانی استان تهران، سردار محسن خانچرلی با اهداء لوحی از زحمات، تعامل و هماهنگی روابط عمومی شهرداری صالحیه با فرماندهی نیروی انتظامی تقدیر کرد .

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، در حاشیه همایش رابطین سازمانی استان تهران،سردار محسن خانچرلی با اهداء لوحی از زحمات،تعامل و هماهنگی روابط عمومی شهرداری صالحیه با فرماندهی نیروی انتظامی تقدیر کرد.

گفتنی است روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی صالحیه در دوسال اخیر بارها مورد تقدیر نهاد های استانی و شهرستانی قرار گرفته است.

در متن این تقدیر نامه آمده است:

برادر گرامی: جناب آقای اصغر علیزاده
ستایش بیکران مخصوص خداوندی است که هستی را آفرید و از راه لطف، انسان را احسن الخالقين قرارداد و مقام خليفه اللهی اش عطا فرمود . بدینوسیله به حکم وظیفه، به پاس زحمات ارزشمندتان در راستای تعامل و هماهنگی که با مجموعه فرماندهی نیروی انتظامی غرب استان تهران پیرامون ایجاد نظم و امنیت در سطوح مختلف داشته اید، فرصت را غنیمت شمرده و به مصداق آیه شریفه «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» مراتب تقدیر و تشکر خود را ابراز می نمایم؛ توفیقات روز افزونتان را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج)، تحت زعامت حکیمانه مقام معظم رهبری در پیشبرد اهداف و دستاوردهای شکوهمند انقلاب اسلامی را، مسئلت دارم.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران
سرتیپ دوم پاسدار محسن خانچرلی


روابط عمومی شهرداری صالحیه

 

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here