چکاپ رایگان پرسنل شهرداری صالحیه توسط شبکه بهداشت و درمان

  • مشاهده در قالب پی دی اف

چکاپ رایگان پرسنل شهرداری صالحیه توسط شبکه بهداشت و درمانپنجشنبه ، ۱۸ بهمن ۱۳۹۷

به مناسبت دهه مبارک فجر و جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی و نیز تقویت سلامت عمومی، خدمات چکاپ رایگان پرسنل شهرداری صالحیه توسط شبکه بهداشت و درمان اجرا شد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، به مناسبت دهه مبارک فجر و جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی و نیز تقویت سلامت عمومی، خدمات چکاپ رایگان پرسنل شهرداری صالحیه شامل آزمایش خون، قد و وزن و فشار خون توسط شبکه بهداشت و درمان در روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۱/۱۷ در شهرداری صالحیه اجرا شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان در خصوص اجرای این طرح گفت: بسیاری از افرادی که در تست‌های انجام شده مبتلا به فشار خون و چاقی هستند از این مشکل خود بی اطلاع هستند و این می‌تواند به عنوان هشداری باشد که به صورت منظم وضعیت سلامت خود را بررسی کنند تا در صورت ابتلا به هر کدام از بیماری‌های مزمن مانند دیابت، فشار خون، چربی خون و یا اضافه‌وزن، در کم‌ترین زمان آن را کنترل کنند.

دمیریان در ادامه افزود: عدم اطلاع از این بیماری‌ها و دیر مراجعه کردن به پزشک، گاهی اوقات منجر به ایجاد ضایعاتی مانند از کار افتادن کلیه ها، از بین رفتن توان بینایی و بیماری‌های قلبی و عروقی می‌شوند که صدمات وارد شده قابل درمان نیست.


چکاپ رایگان پرسنل شهرداری صالحیه توسط شبکه بهداشت و درمان

 

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here