در آینه مطبوعات/در روزنامه "جمله" مطرح شد:

  • مشاهده در قالب پی دی اف

در روزنامه "جمله" مطرح شد:سه شنبه ، ۲۱ اسفند ۱۳۹۷

صالحیه پیشانی تحولات دسترسی و مواصلاتی استان تهران

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، روزنامه "جمله" بخشی از صفحه ۱۲ شماره نوزدهم اسفند ماه خود را به خبر بازدید حجت الاسلام والمسلمین اسلامی مدیر کل بازرسی استانداری تهران از پروژه های عمرانی شهر صالحیه با عنوان "صالحیه پیشانی تحولات دسترسی و مواصلاتی استان تهران" اختصاص داد.

خبرنگار جمله با پرداختن به تحولات دسترسی و مواصلاتی در صالحیه نوشت: احداث و بازسازی ۱۵ کیلومتر مسیر دسترسی از سوی شهرداری صالحیه به رویت مدیر کل بازرسی استانداری تهران رسید . اسلامی در حاشیه بازدید از پروژه های دسترسی شهرداری صالحیه، آنها را حاصل نیاز سنجی مدیریت شهری برای توسعه و ترقی شهر خواند و گفت : این پروژه ها در کنار احداث کمربندی صالحیه - واوان و اجرای پل وحدت در کاهش مشکلات دسترسی و ترافیکی شهرستان بهارستان موثر خواهد بود . جاده امامزاده باقر(ع)، توسعه خیابان سی متری ولی عصر(عج)، احداث رینگ دور شهر، اجرای کمربندی صالحیه - واوان و پل وحدت، بخشی از پروژه های دسترسی شهر صالحیه بود که برای بازدید مدیر کل بازرسی استانداری تهران دست چین شده بود .

نخستین سرای محله،بوستان بانوان و مجتمع عظیم آموزشی شهرستان بهارستان در صالحیه از نظر و بازدید حجت الاسلام والمسلمین اسلامی جا نماند . استخر چندمنظوره در دست ساخت، ایستگاه های شماره ۱ و ۲ آتشنشانی، نخستین شهربازی عظیم شهرستان بهارستان، بوستان ولایت و بزرگترین آبنمای شهرستان بهارستان در این مجموعه تفرجگاهی از دیگر زیرساخت های اجتماعی در دست بازدید مدیر کل بازرسی استانداری تهران بود . اسلامی در این بازدید از عملکرد مطلوب شهرداری و شورای اسلامی در توسعه زیرساخت های فرهنگی و آموزشی شهر صالحیه تقدیر کرد و گفت : قطعاً وجود فضاهای از این دست در مشارکت مردم و کاهش آسیب های اجتماعی شهر تاثیر گذار است .


در روزنامه "جمله" مطرح شد:

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here