پیام تسلیت مشترک شهردار صالحیه و اعضای شورای اسلامی بمناسبت سالروز رحلت حضرت امام (ره) و قیام‌خونین پانزدهم خرداد ماه

  • مشاهده در قالب پی دی اف

دوشنبه ، ۱۳ خرداد ۱۳۹۸

شهردار و اعضای شورای اسلامی صالحیه در پیامی فرارسیدن سالروز رحلت حضرت امام (ره) و قیام ‌خونین پانزدهم خرداد ماه را تسلیت گفتند.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، شهردار و اعضای شورای اسلامی صالحیه در پیامی فرارسیدن سالروز رحلت حضرت امام (ره) و قیام ‌خونین پانزدهم خرداد ماه را تسلیت گفتند.

در این پیام آمده است :

۱۴ خرداد، روز رهبر حماسه و ایثار است، روز وداع با پاک مردی از عرصه عدالت و ایمان و آزاد مردی بی مانند در جهان معاصر است که به پشتوانه ایمان خالص به حضرت احدیت در مقابل امواج ظلم و فساد به پاخاست و استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را برای ملت مسلمان و رشید ایران به ارمغان آورد.

امام‌ خمینی‌، یک‌ حقیقت‌ همیشه‌ زنده‌ است‌، نام‌ او پرچم‌ این‌ انقلاب‌، و راه‌ او راه‌ این‌ انقلاب‌، و اهداف‌ او اهداف‌ این‌ انقلاب‌ است‌. امت‌ امام‌ و شاگردان‌ او که‌ از سرچشمه‌ی‌ فیاض‌ آن‌ موجود ملکوتی‌ سیراب‌ شده‌ و عزت‌ و کرامت‌ اسلامی‌ و انسانی‌ خود را در آن‌ جسته‌اند، اکنون‌ شاهد آنند که‌ ملتهای‌ دیگر، حتی‌ ملتهای‌ غیرمسلمان‌، نسخه‌ی‌ تعالیم‌ انقلابی‌ آن‌ قائد عظیم‌ را مایه‌ی‌ نجات‌ خود دانسته‌ و آزادی‌ و عزت‌ خویش‌ را در آن‌ یافته‌اند.

ادامه این پیام ‌را در تصویر زیر بخوانید : 

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here