استعفای رییس شورای اسلامی صالحیه تکذیب شد

  • مشاهده در قالب پی دی اف

استعفای رییس شورای اسلامی صالحیه تکذیب شدشنبه ، ۱۸ خرداد ۱۳۹۸

دهقان نیری :
بنده در این دوره قصد شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی را نداشته و استعفا از شورای اسلامی شهر صالحیه برای حضور در عرصه انتخابات مجلس را تکذیب می نمایم.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، محمدرضا دهقان نیری گفت : بنده در این دوره قصد شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی را نداشته و استعفا از شورای اسلامی شهر صالحیه برای حضور در عرصه انتخابات مجلس را تکذیب می نمایم.

محمدرضا دهقان نیری در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه شورای اسلامی دوره چهارم و پنجم با مدیریت یکپارچه و حمایت هموم مردم و مسئولین به توفیقات بسیاری دست یافته است افزود :

فعالیت های گسترده عمرانی ‌طی این مدت شهرصالحیه را به کارگاه عمرانی تبدیل نموده و شهر صالحیه در تمام زمینه های از جمله: فضای سبز،مجموعه های پارکی، مجموعه های فرهنگی، راههای دسترسی،ساختمان آتش نشانی و بسیاری دیگر که اکنون فرصت توصیف آن نیست و به گواه بسیاری از کارشناسان اهل فن شهر صالحیه به پیشرفت های اساسی و چشمگیری دست پیدا نموده و اندک فرصتی که باقیمانده، ان شاءالله به امید خداوند متعال و با حمایت های همه جانبه شهروندان عزیز شهر قصد خدمت به مردم شریف صالحیه را دارم.

دهقان نیری در خاتمه از پشنهادات فراوان گروه های مختلف و مردم شریف شهرستان های رباط کریم و بهارستان برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد .


استعفای رییس شورای اسلامی صالحیه تکذیب شد

 

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here