نشست مدیران پروژه " کمربندی رباط کریم به اسلامشهر " با شهردار و رئیس شورای اسلامی صالحیه

  • مشاهده در قالب پی دی اف

نشست مدیران پروژه " کمربندی رباط کریم به اسلامشهر " با شهردار و رئیس شورای اسلامی صالحیهشنبه ، ۱۸ خرداد ۱۳۹۸

نشست مدیران پروژه " کمربندی رباط کریم به اسلامشهر " با شهردار و رئیس شورای اسلامی صالحیه به منظور تسریع در پیشرفت فاز جنوبی این پروژه ملی، صبح امروز در دفتر مدیریت شهری صالحیه تشکیل شد.

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، نشست مدیران پروژه " کمربندی رباط کریم به اسلامشهر " با شهردار و رئیس شورای اسلامی صالحیه به منظور تسریع در پیشرفت فاز جنوبی این پروژه ملی، صبح امروز در دفتر مدیریت شهری صالحیه تشکیل شد.

احداث کمربندی رباط کریم به اسلامشهر، از جمله برنامه های مهم دولت تدبیر و امید برای نجات جنوب غرب استان تهران از ترافیک و تسهیل در حمل و نقل آن، با توجه به رویکرد های زیست محیطی است .

این طرح ملی بطول ۳۰ کیلومتر از رباط کریم‌ تا شهرک واوان اسلامشهر گسترده شده و با بهره برداری از آن، رینگ دور جنوب غرب استان تهران جهت اتصال به شریان های منطقه ای و شبکه دسترسی پایتخت، نقش مهمی را در حوزه مدیریت حمل و نقل و ترافیک ‌ایفا خواهد کرد .

محدوده وسیعی از فاز جنوبی این کمربندی در حریم شهر صالحیه قرار دارد و بمنظور رفع موانع طبیعی آن، نخستین جلسه همکاری با هدف تسریع در پیشرفت فاز جنوبی کمربندی رباط کریم با حضور مکوندی و قجاوند از مدیران پروژه، باقری بخشدار گلستان، شهردار و رییس شورای اسلامی صالحیه در تاریخ ۹۸/۳/۱۸ در محل دفتر شهردار صالحیه برگزار و برای ادامه پیشرفت پروژه تفاهم هایی صورت گرفت .


نشست مدیران پروژه " کمربندی رباط کریم به اسلامشهر " با شهردار و رئیس شورای اسلامی صالحیه

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here