تقدیر از شهردار و اعضای شورای اسلامی صالحیه در " دهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز "

  • مشاهده در قالب پی دی اف

تقدیر از شهردار و اعضای شورای اسلامی صالحیه در " دهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز "دوشنبه ، ۲۰ خرداد ۱۳۹۸

دهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز به میزبانی اداره آموزش و پرورش و با حضور دکتر خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان برگزار و از تلاشگران خَیِّر در حوزه آموزش تقدیر شد .

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، دهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز به میزبانی اداره آموزش و پرورش و با حضور دکتر خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان برگزار و از تلاشگران خَیِّر در حوزه آموزش تقدیر شد .

در این مراسم که روز گذشته در تالار ولیعصر شهر صالحیه برگزار شد، علیرضا قربانی شهردار صالحیه، محمدرضا دهقان نیری رییس، میثم بابایی و سید محمد واقفی اعضای شورای اسلامی صالحیه بواسطه اجرای خدمات زیربنایی و کمک به توسعه سرانه های آموزشی مناطق محروم مورد تجلیل قرار گرفتند .

واگذاری چندین قطعه زمین مجموعاً طی ۱۰ هزار متر مربع و احداث مدرسه عظیم نورالزهرا(س)، از خدمات ماندگار مدیریت شهری صالحیه در حوزه تعلیم و تربیت است .

به گفته لطفی، رئیس آموزش و پرورش بهارستان، در این جشن رییس شورای شهر گلستان یک باب مغازه به ارزش ده میلیارد ریال و همچنین از سوی شهرداری و شورای شهر صالحیه دو قطعه زمین مناسب به مجمع خیرین مدرسه ساز اهدا شد تا آغاز یک جریان جدید در مسیر مدرسه سازی در بهارستان جشن گرفته شود .

گفتنی است خیرین بیش از ۵ میلیارد تومان کمک جهت ساخت مدارس انجام دادند .

تقدیر از شهردار و اعضای شورای اسلامی صالحیه در " دهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز "

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here