بازآفرینی بافت فرسوده شهر صالحیه جدی تر شد

  • مشاهده در قالب پی دی اف

یکشنبه ، ۲۰ مرداد ۱۳۹۸

علیرضا قربانی شهردار صالحیه:
بیش از ۱۵۰۰ فقره وام از مجموع تسهیلات مرتبط با ستاد ملی بازآفرینی پایدار و تسهیلات عمومی بافت فرسوده در بانک های عامل به همت فرماندار محترم به شهر صالحیه اختصاص داده شده است .

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، روز شنبه ۱۹ مرداد ماه، دومین جلسه از ستاد ساماندهی و توانمندسازی سکونتگاه های غیررسمی شهرستان بهارستان در محل فرمانداری بهارستان برگزار شد .

علیرضا قربانی شهردار صالحیه در این نشست با تشریح برنامه ریزی های لازم برای حذف سکونتگاه غیررسمی در قلعه حصارچوپان و پاکسازی املاک معارض حاشیه رودخانه سیاب گفت :

رویکرد شهرداری صالحیه در بازآفرینی بافت های ناکارآمد شهری،تولید ۱۰۰۰ واحد مسکونی و انتقال مالکین پلاک های معارض در دو محدوده حصارچوپان و حاشیه رودخانه سیاب به این واحدهاست و تخصیص تسهیلات ویژه در ستاد ساماندهی و توانمندسازی سکونتگاه های غیررسمی شهرستان بهارستان از سوی فرماندار محترم به این مهم کمک فوق العاده ای خواهد کرد .

قربانی تبدیل محدوده غیررسمی قلعه نشین حصارچوپان و بناهای حاشیه رودخانه سیاب شهر صالحیه به فضای سبز و تفرجگاهی را از اهداف مدیریت شهری در باز آفرینی این محدوده قلمداد کرد ‌.

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here