بابایی: تحولات چشمگیر و ایجاد زیرساخت ها در صالحیه زبانزد همگان شده است

  • مشاهده در قالب پی دی اف

پنجشنبه ، ۲۴ مرداد ۱۳۹۸

میثم بابایی سخنگو و عضو شورای اسلامی شهر صالحیه در اولین نشست شورای اداری شهرداری صالحیه:

اهتمام مجموعه شهرداری صالحیه در جهت ایجاد زیرساخت های شهری نشان دهنده دغدغه مندی مسئولان مربوطه در جهت تسهیل معیشت شهروندی و رفع نیازهای مردم است.

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، میثم بابایی سخنگو و عضو شورای اسلامی شهر صالحیه در اولین نشست شورای اداری این شهرداری اظهار داشت: اهتمام مجموعه شهرداری صالحیه در جهت ایجاد زیرساخت های شهری نشان دهنده دغدغه مندی مسئولان مربوطه در جهت تسهیل معیشت شهروندی و رفع نیازهای مردم است.

وی ادامه داد: بی شك وفاق و همدلی فی مابین مجوعه شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر صالحیه موجبات سهولت و تسریع در این امر شده است.

بابایی با اشاره به مواجه برخی از مشكلات و چالش ها در اجرای پروژه های تعریف شده بیان كرد: عبور از این چالش ها و چیره شدن بر مشكلات موجود در سایه اتحاد مجموعه مدیران شهری،کارکنان و خدمتگزاران مردم در پارلمان شهری شورای شهر مرتبط  میباشد که خوشبختانه این جریان ‌تاکنون به بهترین نحو ممکن محقق شده است.

بابایی با بیان اینکه بخش اعظم جمعیت شهری در صالحیه مختص به قشر جوان و رو به رشد است اظهار داشت: شهرداری و شورای اسلامی شهر باهدف تحقق آینده ای روشن برای این عزیزان، خدمات رسانی و جلب رضایت مندی عمومی، در قالب انجام پروژه های ماندگار و عام المنفعه را سرلوحه کار خود قرار داده است که با افتتاح چندین پروژه همزمان در هفته دولت همچون سنوات گذشته بر رضایتمندی حداکثری شهروندان اثر گذاری مضاعفی ایجاد می نماید.

این عضو شورای شهر، توانمندی های شهردار صالحیه در سکانداری و هدایت شهری صالحیه را زبانزد همگان توصیف كرد و تصریح کرد: با سازندگی ها و ایجاد زیرساخت های متعدد در حوزه های متنوع شهری، صالحیه در زمره سرآمدان توسعه یافتگی در سطح شهرستان و استان تهران شناخته شده و زبانزد همگان‌گردیده است که می بایست موجبات تقدیر و قدردانی بی شائبه را از مهندس قربانی فراهم آوریم.


در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here