نشست تخصصی مسئولین بازرسی فرمانداریها و شهرداریهای استان تهران

  • مشاهده در قالب پی دی اف

سه شنبه ، ۱۲ شهریور ۱۳۹۸

صبح امروز نشست تخصصی مسئولین بازرسی فرمانداریها و شهرداریهای استان تهران با محوریت میز خدمت در تالار ولیعصر(عج) شهرصالحیه برگزار شد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، صبح امروز نشست تخصصی مسئولین بازرسی فرمانداریها و شهرداریهای استان تهران با حضور علیرضا قربانی شهردار صالحیه، محمدرضا دهقان نیری رئیس شورای اسلامی شهر صالحیه، داوریان معاون مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری تهران؛ وکیلی معاون آموزش و پژوهش اداره کل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری تهران و مدیران بازرسی فرمانداری ها و شهرداریهای استان تهران با محوریت میزخدمت در تالار ولیعصر(عج) شهرصالحیه برگزار شد.

در این نشست که به میزبانی شهرداری صالحیه برگزار گردید در خصوص ضرورت اجرای ماده ۱۷ تصویب نامه شورای عالی اداری کشور و لزوم ارائه خدمات به مردم صرفا از طریق میز خدمت حضوری و الکترونیکی موضوعاتی طرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه توسعه خدمات فیزیکی و الکترونیک، مناسب سازی فضای پاسخگویی و رسیدگی به شکایات منصفانه ارباب رجوع، تمرکز گرایی و دوری از موازی کاری در اجرای حقوق شهروندی از جمله راهکارهای ویژه در خصوص افزایش سطح رضایتمندی مراجعین قلمداد گردید.

گفتنی است این نشست با برگزاری کلاس آموزشی پیرامون میز خدمت و راهکارهای رضایتمندی مراجعین ادامه یافت.

 

 

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here