شهردار صالحیه: میز خدمت مانع از تضییع منافع به حق مراجعین می شود

  • مشاهده در قالب پی دی اف

سه شنبه ، ۱۲ شهریور ۱۳۹۸

علیرضا قربانی شهردار صالحیه در نشست تخصصی طرح استقرار میز خدمت در جمع مدیران بازرسی فرمانداری و شهرداری های استان تهران از فوائد این اقدام اجرایی گفت.

 

 

 

بر اساس این گزارش، علیرضا قربانی شهردار صالحیه در نشست تخصصی طرح استقرار میز خدمت در جمع مدیران بازرسی فرمانداری و شهرداری های استان تهران در خصوص فوائد این اقدام اجرایی گفت: این اقدام به منظور تکریم منزلت والای شهروندان و با هدف جلوگیری از تضییع حقوق ارباب رجوع مهم تلقی می گردد.

وی ادامه داد: در همین راستا طرح اسقرار میز خدمت با شعار ایجاد نظام اداری پاسخگو و کارآمد در شهرداری صالحیه آغاز به کار نموده است.

این مدیر شهری هدف از این اقدام را افزایش بهره وری و ایجاد زیرساخت لازم برای پیشگیری از سرگردانی مراجعین قلمداد نموده و گفت: انجام تمامی خدمات از طریق میز خدمت و در قالب گردش الکترونیکی صورت می گیرد تا علاوه بر صرفه جویی در وقت هیچگونه شبهه ای در فرایند انجام کار وجود نداشته باشد.

قربانی در خاتمه تصریح کرد: این اقدام خدمت رسان عاملی جهت افزایش ضریب اطمینان و جلوگیری از برقراری ارتباطات اداری خارج از ضابطه و ایجاد نظام اداری پاسخگو و کارآمد مفید تلقی می گردد.


 

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here