پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر صالحیه به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

  • مشاهده در قالب پی دی اف

یکشنبه ، ۱۷ شهریور ۱۳۹۸

علیرضا قربانی شهردار و محمدرضا دهقان نیری رئیس شورای اسلامی شهر صالحیه با صدور پیامی فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت گفتند.

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی صالحیه، علیرضا قربانی شهردار و محمدرضا دهقان نیری رئیس شورای اسلامی شهر صالحیه با صدور پیامی فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت گفتند.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
ماه محرم الحرام حسینی .ع. فصلی پر طمطراق از دیوان عشق و دلدادگی در مسیر فنای الی الله به شمار میرود که  قیام حضرت سیدالشهدا .ع. و جهاد شجاعانه آن امام همام مسیری پر جاذبه و عمیق از خدامحوری در قلوب هر انسان آزاده ای خلق می کند که حرارتش هرگز به سردی و بی تفاوتی نمی گراید.

اکنون پس از قرون متمادی از قیام روز عاشور، اثرات فلسفه آن سلوک معنوی و  قرب الی الحبیب این مکتب متعالی روز به روز بیشتر عیان گردیده و در این راه مفختریم که موطن مادری مان بعنوان پرچمدار این حرکت عظیم در تمام جوامع اسلامی مطرح گردیده است.

اینجانبان ضمن تسلیت تاسوعا و عاشورای حسینی و پاسداشت مقام رفیع  امر به معروف و نهی از منکر، یاد و خاطره شهدای هفده شهریور را گرامی داشته و امیدواریم با ولایت‌مداری، استقامت و عمل به فراز بلند ”هَیهَات مِنَّا الذِّلَّه” از مکتب اباعبدالله الحسین -علیه‌السلام-  شاهد از بین رفتن هرچه بیشتر منکرات، ترویج بیشتر معروفات و ظلم ستیزی در خود و همگان باشیم .


در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here