ایجاد شهرک صنفی و کارگاهی در صالحیه

  • مشاهده در قالب پی دی اف

پنجشنبه ، ۱۱ مهر ۱۳۹۸

شهردارصالحیه در مصاحبه با ماهنامه راه اعتماد اعلام کرد:
ایجاد شهرک صنفی و کارگاهی خروج شهر از حالت خوابگاهی را رقم می زند.

 


بر اساس این گزارش، علیرضا قربانی شهردار صالحیه با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: یکی دیگر از برنامه های مهم شهرداری و شورای شهر صالحیه، ایجاد یک فضای صنفی و کارگاهی در حاشیه شهر است که این کار با هدف اشتغالزایی در منطقه می شود.

وی ادامه داد: در صورت اجرای نهایی این طرح قطعا زمینه برای اشتغال بسیاری از شهروندان که جهت کار به تهران و شهرهای همجوار عزیمت می کنند فراهم می شود و صالحیه نیز از زیر عنوان خوابگاهی خارج خواهد شد.

قربانی عملیاتی شدن این ایده را در راستای هویت بخشی به شهر صالحیه موثر خواند و گفت: در صورت تخصصی شدن کارگاه ها می تواند یک شخصیت ویژه به شهر بدهد. مثلا اگر کارگاه های اینجا طبق پیش بینی اولیه انجام شده به تولید های کیف و کفش اختصاص پیدا کند به طور حتم صالحیه را به یک مرز بزرگ تولید این محصولات تبدیل خواهد کرد و به واسطه پتانسیل هایی که دراین شهر وجود دارد حتی در آینده میتوان به گسترده شدن این پدیده و توسعه سایر صنایع غیر آلاینده امیدوار بود.

وی در خاتمه  گفت: در این زمینه با پیگیری های شورای برنامه ریزی شهرستان و هدایت شخص فرماندار ،دو توافق خوب در زمین هایی به مساحت 30و50 هکتار صورت گرفته است که در کنار آن به واسطه سهم بزرگی که نصیب شهرداری شده قطعاً یک فضای سبز متمرکز 10 هکتاری نیز احداث خواهد شد.

 

 

 

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here