تسریع ضرباهنگ عملیات سازندگی در احداث سینما و استخر

  • مشاهده در قالب پی دی اف

شنبه ، ۱۸ آبان ۱۳۹۸

عملیات سازندگی در احداث سینما و استخر صالحیه یه همت امور عمران شهری شهرداری صالحیه با سرعتی متوازن در حال انجام است.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، علیرضا قربانی در خصوص این اقدام گفت: تمهیدات لازم جهت سرمایه گذاری و انجام پروژه های مشارکتی در مناطق شهری اتخاذ شده است به همین جهت با واگذاری دو قطعه زمین به این بخش، ضرباهنگ مراحل ساخت سینما و استخر در صالحیه تسریع یافته است.

وی بهترین راه مقابله با کاهش درآمدهای شهرداری را استفاده از ظرفیت بخش خصوصی عنوان کرد و گفت:جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی یکی از اهرم های توسعه شهرداری ها است که  سبب هزینه کمتر، مشارکت حداکثری شهروندان و بهره وری بالا می گردد.

قربانی در خاتمه تصریح کرد: باتوجه به تغییر رویکرد شهرداری ها از یک سازمان صرفا خدماتی به نهادی اجتماعی؛ وظایف متعددی در حوزه های گوناگون برای آن تعریف شده است که متاسفانه بودجه های تخصیص یافته برای تحقق این چشم اندازها کفایت نمی کند که امیدواریم با تعامل و همکاری دوسویه با بخش سرمایه گذار بیش از گذشته خواسته و مطلوب شهروندان تداوم یابد.

لازم به ذکر است؛ پروژه استخر و سینما در صالحیه به ترتیب در: بلوار 24 متری امام علی(ع) در زمینی به مساحت 3500 مترمربع و انتهای بلوار سی متری خیابان کاج، جنب مدرسه نورالزهرا(س) به مساحت 2000 واقع شده اند که مراحل ساخت و تکمیل آن در حال انجام می باشد.


در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here