بازدید حاج حسن نوروزی از فرایند آماده سازی ۱۰۰۰ بسته معیشتی در صالحیه

  • مشاهده در قالب پی دی اف

بازدید حاج حسن نوروزی از فرایند آماده سازی ۱۰۰۰ بسته معیشتی در صالحیه یکشنبه، ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در بازدید از فرایند بسته بندی و آماده سازی ۱۰۰۰ بسته غذایی برای کمک به محرومان و مستمندان در صالحیه بازدید کرد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در همراهی شهردار، رئیس و تنی از اعضای شورای اسلامی صالحیه ضمن بازدید از فرایند بسته بندی و آماده سازی ۱۰۰۰ بسته غذایی برای کمک به محرومان و مستمندان گفت: این اقدام شهرداری و شورای شهر عین جهاد است و همه دستگاه ها باید از آن الگو بگیرند و اقدام کمک مومنانه و نحوه اجرای کار و بسته بندی اقلام، شیوه ای محترم برای اقشار قابل احترام شهر است ک جای تقدیر دارد.

نوروزی در این بازدید عمل به منویات مقام معظم رهبری و توجه به خانواده های بی بضاعت را از اهداف شاخص شهرداری و شورای شهر در تهیه بسته های غذایی عنوان کرد و گفت: همه باید برای کمک به افرادی که بدلیل شیوع بیماری کرونا دچار زیان شده اند،همچون شورا و شهرداری صالحیه پیشقدم شوند و در حل مشکلات هم نوعانشان سهیم باشند .

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی همینطور از مردم خواست تا کمک به همنوع را بعنوان فریضه ای واجب،بویژه در ایام ماه مبارک رمضان تبلیغ کنند.


بازدید حاج حسن نوروزی از فرایند آماده سازی ۱۰۰۰ بسته معیشتی در صالحیه

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here