نام شهیدان همچنان زینت بخش پروژه های شهری/ آگاهی مند: سه پروژه در حال احداث مزین به نام شهدا شد

  • مشاهده در قالب پی دی اف

چهارشنبه، ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹

محمد آگاهی مند شهردار صالحیه با بیان مطلب فوق اظهار داشت: نامگذاری اماکن و معابر به نام شهیدان سبب هویت بخشی مناسب به محیط شهری متاثر از گل بوته های سرخ انقلاب می شود.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، محمد آگاهی مند گفت: شهرداری صالحیه بانصب العین قرار دادن این مولفه اساسی، سه پروژه در دستِ احداث خود را به نام شهیدان‌ انقلاب اسلامی زینت داده است که طی آن: دومین سوله مدیریت بحران بنام شهید "مهدی زین الدین"، مدرسه ۲۰ کلاسه در حال ساخت از سوی مدیربت شهری را بنام "شهید مرتضی آوینی" و تنها پارک ترافیک‌شهرستان بهارستان در صالحیه را به نام "شهید غلامحسن جامدوست" مزّین نموده است.

آگاهی مند از نامگذاری پروژه اتصال خیابان های ۱۵ متری اول و دوم به ۳۰ متری ولیعصر(عج) تحت عنوان "وصال" خبر داد و افزود: پروژه در حال احداث گلخانه بنام "اقاقیا" و دو بوستان جدیدی که در هفته دولت به بهره برداری می رسد به نام های "صنوبر و سرو" نامگذاری شدند .

گفتنی است در اولین کمیسیون شورای نامگذاری سال جاری، دو میدان واقع در کمربندی هاشمی رفسنجانی موسوم به رینگ دور شهر صالحیه نیز به نام های "جهاد" و "سازندگی" مورد تصویب این کمیسیون قرار گرفت.

 

 

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here