تزئین شهر صالحیه با نام و تمثال شهداء والامقام

  • مشاهده در قالب پی دی اف

تزئین شهر صالحیه با نام و تمثال شهداء والامقام دوشنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۹

مرور ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در این شهر به جریانی دائم تبدیل شده است.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت، کارکردهایِ مثبت اجتماعي، فرهنگی و اقتصادی و موارد از این دست دارد. با نگاه به انگیزه‌های شهداء می توان از آسیب‌هایی که به اصل و جوهر فرهنگ ایثار و شهادت به واسطه ترویج نامناسب وارد می‌شود، جلوگیری نمود. ایثاروشهادت به عنوان یک فرهنگ متعالی در زمره‌ی عالی‌ترین مفاهیم الهی و نتیجه والاترین ارزش هایی می‌باشد که یک انسان متعهد می‌تواند به آن مقام دست یابد. این مفاهیم اثر گذار وحرکت آفرین قادرند تا فضای یک جامعه را به صورت گسترده تحت تأثیر قرار دهند و والاترین برکات را برای آن به همراه داشته باشند. تقویت باورهای دینی و ملی که امروزه جزء اصلی‌ترین مسائل اعتقادی و فرهنگی به حساب می‌آید و در ردیف مهمترین وظایف ماست، از جمله مواردی است که به معرفی و تعمیق شخصیت، منزلت عقاید و آرمانهای ناب آن بزرگواران در سطحی فراگیر تحت تأثیر قرار می‌گیرد .

همین رویه در شهر صالحیه به رویکردی دائم تبدیل شده است و بخش اعظمی از زیرساخت تبلیغاتی این شهر به معرفی شهدا و پیام هایی که انتشار آن برای کیفیت بخشی به حیات اجتماعی ضروری است، بعنوان یک ماموریت ملی اختصاص دارد .

محوریت نگاه فرهنگی مدیریت شهری به شهداء با تاکید بر اشاعه فرهنگ ناب شهادت و تعمیق پیام بلند ایثارگران تاریخ به افکار عمومی در سنین و روحیات مختلف، از ویژه برنامه هایی است که از سوی شهرداری صالحیه بطور جدی پیگیری می شود.


تزئین شهر صالحیه با نام و تمثال شهداء والامقام

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here