نگاه ویژه شهرداری صالحیه به توسعه سرانه های آموزشی

  • مشاهده در قالب پی دی اف

نگاه ویژه شهرداری صالحیه به توسعه سرانه های آموزشیدوشنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۹

محمد آگاهی مند گفت: احداث مدرسه ۲۱ کلاسه از سوی شهرداری صالحیه و واگذاری ۲ زمین دیگر بمنظور احداث فضاهای آموزشی، گویای دغدغه مدیریت شهری در رفع محرومیت های تحصیلی است.

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، صبح روز دوشنبه ۲۶ خردادماه نشست هماهنگی و برنامه ریزی مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۱ شهرستان بهارستان با محمدرضا دهقان نیری رییس شورای اسلامی با محمد آگاهی مند شهردار صالحیه برگزار شد .

محمد آگاهی مند در این نشست با بیان اینکه شهرداری صالحیه در یکسال اخیر به همت رییس و اعضای شورای اسلامی بیش از ۱۰ هزار مترمربع زمین واگذاری و در توسعه فضاهای آموزشی پیشقدم شده است گفت: شهرداری متولی احداث مدرسه نیست، اما زیرساخت های آموزشی موجود در این شهر با تراکم بسیار بالای دانش آموزان همخوانی ندارد و همین مهم باعث شده تا مدیریت شهری راساً احداث یک باب مدرسه ۲۱ کلاسه را آغاز و در سال جاری به بهره برداری برساند.

آگاهی مند در ادامه از اختصاص ۲۵۰۰ مترمربع زمین در خیابان سفیر امید بمنظور احداث یک باب مدرسه دیگر در این شهر خبر داد و گفت: عملیات نقشه برداری این اراضی صورت گرفته است و امیدواریم که با همت بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) فرایند احداث آن بزودی آغاز شود ‌.

شهردار صالحیه واگذاری ۴ هزار متر مربع زمین در خیابان امام علی (ع) به آموزش و پرورش را در ادامه دغدغه مدیریت شهری برای توسعه فضاهای آموزشی عنوان کرد و افزود: اقدامات فنی و انجام نقشه برداری های لازم در این اراضی صورت گرفته است و از اداره کل نوسازی مدارس استان تهران میخواهیم فرایند احداث مدرسه در این زمین را بزودی آغاز کند .


نگاه ویژه شهرداری صالحیه به توسعه سرانه های آموزشی

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here