بازدید شهردار صالحیه از پروژه های گسترده عمرانی

  • مشاهده در قالب پی دی اف

بازدید شهردار صالحیه از پروژه های گسترده عمرانیدوشنبه، ۲۶ خرداد ۱۳۹۹

آگاهی مند گفت: اجرای خدمات زیرساختی مدیریت شهری در نقاط مختلف شهر فراگیر شده است.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، ظهر روز دوشنبه ۲۶ خرداد ماه، شهردار صالحیه پس از برگزاری نشست هماهنگی و برنامه ریزی با مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۱ شهرستان بهارستان پیرامون توسعه سرانه های آموزشی _ که با حضور محمدرضا دهقان نیری رییس شورای اسلامی صالحیه برگزار شد_ براساس سیاق روزانه به بازدید و سرکشی از پروژه های گسترده عمرانی سطح شهر نمود ‌.

محمد آگاهی مند در این بازدید به دو بوستان در حال احداث سرو و صنوبر در اراضی فاز چهارم تعاونی کارکنان شهرداری صالحیه رفت و نکات لازم را به مجریان پروژه یاد آور شد .

شهردار صالحیه با بیان اینکه فرایند آماده سازی این اراضی و احداث ۲ پارک جدید مجموعا در ۱۳ هزار متر مربع تا هفته دولت به بهره برداری می رسد گفت: پارک صنوبر بعنوان اولین بوستان ترافیک در شهرستان بهارستان با پیشرفت مناسبی مواجه شده است و بعنوان کانون فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در حوزه ترافیک و حمل و نقل خدمات رسانی خواهد کرد ‌.

آگاهی مند فراگیری اقدامات عمرانی و زیرساختی در عموم محلات را بعنوان نقطه عطف اقدامات مدیریت شهری عنوان کرد و افزود: هم اکنون بیش از ۱۵ پروژه عمرانی در دستور کار قرار دارد که همگی با رویکرد تحقق عدالت اجتماعی و خدمات دهی به عموم شهروندان عملیاتی می گردد .


بازدید شهردار صالحیه از پروژه های گسترده عمرانی

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here