پیام عیدانه ریاست شورای اسلامی شهر صالحیه

  • مشاهده در قالب پی دی اف

روابط عمومی شهرداری صالحیه: محمدرضا دهقان نیری رئیس شورای اسلامی شهر صالحیه به مناسبت حلول سال 1395 هجری شمسی متن پیام بدین شرح صادر نمود:

آمد بهار خرم با رنگ و بوی طیب...
آغاز سال جدید ، موسم تجدید عهد ما با بهار و بهار آفرین است و پیوند دوباره با آرمان ها و آرزومایمان.
بهار فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز است و تحول ؛ آغاز راهی جدید برای نیل به آرزوهای کهن. بهار فصل غباروبی از آرزوی دیرینه مردم ما برای نیل به پیشرفت و عدالت است و تنها تحقق این آرزو است که بهار را برای همیشه در این سرزمین جاودانه خواهد ساخت.
نوروز همچنین برای ملت ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز رسیدن به "اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل مناسب" است.
ملت ما با اتحادی مثال زدنی، سختی ها و مصایب فراوانی را پشت سر گذاشته است و توانسته است در طول قرن ها و اعصار گذشته بارها از هویت ملی و اسلامی خود در برابرآسیب ها و تهدیدات بی شمار دفاع کرده و از تمدن بزرگ و تاریخ ساز خود با رشادت و آگاهی پاسداری نماید.
انقلاب شکوهمند اسلامی و هشت سال مقاومت دلیرانه فرزندان این آب و خاک از میهن اسلامی مان ، تنها دو نمونه از ثمرات و برکات بی بدیل این وحدت و همدلی در تاریخ معاصر ماست و سزاست که بر امام شهیدان و شهیدانمان درود فرستیم.
اینک در این نوروز باستانی که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به شهری آباد ، مستقل و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توام با معنویت ، آرامش و امید ، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.
در آغاز سال جدید آرزوی ما برای همه شهروندان عزیز، زندگی در شهری اخلاقی ، زیبا ، ایمن ، شاد ، آباد و توسعه یافته است .
آرزوهای ما برای صالحیه و شهروندان آن ، از جنس رویا و شعار نیست بلکه اهداف به دقت برنامه ریزی شده ای هستند که در سال جدید با قاطعیت و پشتکار در جهت تحقق آنها تلاش خواهیم نمود.
بسیاری از رویاها و آرزوهای گذشته ما درباره این شهر، امروز به واقعیت تبدیل شده اند و بنده امیدوارم و بر این امید خویش تعهد و باور دارم که صالحیه در سال 1395 که توسط مقام معظم رهبری به "اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل"  نامگذاری شده است، شهری بسیار فراتر از آرزوها و رویاهای دیروز ما خواهد بود. در آینده ای که در سایه الطاف الهی به یقین چندان دور نخواهد بود. به امید آنکه در سایه همدلی و همراهی همه شهروندان و مسئولان ، سال 1395 در شهری با اخلاق تر ، زیباتر ، ایمن تر ، توسعه یافته تر ، آباد تر و شاداب تر از امروز به استقبال بهار بنشینیم ، و حالی احسن از امروز داشته باشیم .
در این عید سعید باستانی و با امید به فردایی بهتر و بهاری پربارتر ، بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر می گذاریم و فروتنانه از او طلب می کنیم که :"یا مقلب القلوب و الابصار ، یا مدبر اللیل و النهار ، یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال".

 

در رابطه با این مطلب نظر دهید

از ارسال شماره تماس در اینجا اجتناب کنید

Security code
تصویر دیگر

You are here