رفتن به بالا
[

سایت اطلاع رسانی شهرداری صالحیه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
  • الأربعاء ۱۸ شعبان ۱۴۴۵
  • 2024 Wednesday 28 February
  • چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۹
  • کد خبر : 17235
  • مشاهده : 46 بازدید
  • خبرها
  • چاپ خبر : مریم شکری از ساخت خانه ورزش های پهلوانی و هنرهای رزمی بعنوان اولویت اصلی شورای اسلامی در سال ۱۴۰۳ می گوید

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی و عضو کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر صالحیه پیشرفت آتی این پروژه مهم را پس از افتتاح استادیوم بزرگ ورزشی، سریع و شتابناک پیش بینی کرد. 🔸شهرداری صالحیه در دوره ششم شورای اسلامی پروژه های متنوع ورزشی را به نمایش گذاشته است، از احداث استخر متفاوت و مجهز رویای […]

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی و عضو کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر صالحیه پیشرفت آتی این پروژه مهم را پس از افتتاح استادیوم بزرگ ورزشی، سریع و شتابناک پیش بینی کرد.

🔸شهرداری صالحیه در دوره ششم شورای اسلامی پروژه های متنوع ورزشی را به نمایش گذاشته است، از احداث استخر متفاوت و مجهز رویای آبی که به زیرساخت نو برای این ورزش پرطرفدار نزد آحاد مردم تبدیل شده است، تا سالن چند منظوره شهید فخری زاده که صرف نظر از سانس های شلوغ بانوان تا ساعت ۱۴ و آقایان تا ساعات بامداد؛ بیش از ۵۰۰ رزمی کار را در طبقه فوقانی خود مشغول تمرین و قهرمان پروری کرده است.

🔸البته از پروژه کلیدی استادیوم ورزشی نیز نباید غافل شد که قرار است با ۴ هزار متر مربع مساحت مفید، مجموعه ای استاندارد برای مبادرت جوانان به ورزش فوتبال تا پایان سال تبدیل شود که به گواه دکتر نوحی فرماندار شهرستان بهارستان نظیر آن در منطقه تنها یک مورد وجود دارد و ورزشکاه شهید آرمان علی وردی به مهمترین توفیق شهرداری و شورای اسلامی دوره ششم بدل شده است .

🔸 حالا مریم شکری تنها بانوی شورای اسلامی صالحیه اجرای پروژه های ورزشی را برای جوانان و عموم مردم این شهر ادامه دار توصیف کرده و ساخت خانه ورزش های پهلوانی و هنرهای رزمی را از اولویت های جدی دور ششم طی سال ۱۴۰۳ تلقی می نماید .

🔸با همدلی روزافزون مجموعه مدیریت شهری تحقق این پروژه بزرگ در مجاورت بوستان ولایت در سال آتی قابل تصور است تا ترکیبی از انواع زیرساخت های ورزشی برای ذائقه ورزشی عموم مردم در اختیار قرار بگیرد .

اخبار مرتبط