رفتن به بالا
[

سایت اطلاع رسانی شهرداری صالحیه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
  • السبت ۲۱ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 31 July
رونمایی استاندار تهران از اولین بوستان آموزش ترافیک جنوبغرب استان تهران در صالحیه

این پروژه شاخص فرهنگی بالغ بر ۵۰۰۰ مترمربع مساحت دارد و با قرار گیری در موقعیتی مناسب واقع در انتهای خیابان ولیعصر (عج) به شهروندان این شهر و نواحی مختلف خدمات آموزشی ارائه خواهد کرد. 🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، احداث بوستان آموزش ترافیک از ایده های نو مدیریت شهری بود که بواسطه آن […]

این پروژه شاخص فرهنگی بالغ بر ۵۰۰۰ مترمربع مساحت دارد و با قرار گیری در موقعیتی مناسب واقع در انتهای خیابان ولیعصر (عج) به شهروندان این شهر و نواحی مختلف خدمات آموزشی ارائه خواهد کرد.

🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، احداث بوستان آموزش ترافیک از ایده های نو مدیریت شهری بود که بواسطه آن کودکان و سنین نوجوان این منطقه از همان ابتدا با اهمیت آموزش ترافیک و رانندگی آشنا می شوند تا با مرور قوانین و خطرات نادیده انگاشتن آن به کاهش سوانح جاده کمک کنند.

🔻این پروژه پیشتر برای بهره برداری در هفته دولت سال ۹۹ آماده شده بود که با توصیه مدیران استانی و شهرستانی مبنی بر ایجاد فضای اداری و احداث ساختمانی برای آموزش های همگانی، اکنون توسط استاندار تهران، نوروزی نماینده مجلس، تمهیدی فرماندار شهرستان بهارستان، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی و جمعی دیگر از مسئولین بهره برداری شد تا بدون هیچ نقیصه ای در خدمت حوزه فرهنگ و ترافیک قرار بگیرد.

رونمایی استاندار تهران از اولین بوستان آموزش ترافیک جنوبغرب استان تهران در صالحیه

اخبار مرتبط