رفتن به بالا
[

سایت اطلاع رسانی شهرداری صالحیه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April
فعالان قرآنی شهرستان بهارستان خانه دار شدند / بهره برداری از اولین دارالقرآن این منطقه در شهر صالحیه

بهره برداری از اولین دارالقرآن این منطقه در شهر صالحیه 🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، با حضور دکتر چراغعلی معاون امور عمرانی استانداری تهران ، تمهیدی فرماندار، نوروزی نماینده مجلس و جمعی از مسئولین محلی و استانی، اولین دارالقرآن شهرستان بهارستان در صالحیه افتتاح شد تا علاقمندان به فراگیری این کتاب آسمانی، در مرکزی […]

بهره برداری از اولین دارالقرآن این منطقه در شهر صالحیه

🔻به گزارش روابط عمومی شهرداری صالحیه، با حضور دکتر چراغعلی معاون امور عمرانی استانداری تهران ، تمهیدی فرماندار، نوروزی نماینده مجلس و جمعی از مسئولین محلی و استانی، اولین دارالقرآن شهرستان بهارستان در صالحیه افتتاح شد تا علاقمندان به فراگیری این کتاب آسمانی، در مرکزی مجهز به آموزش بپردازند.

🔻 شهرستان بهارستان با صدها افتخار ملی و بین المللی در حوزه های مختلف قرآن کریم، پس از سالها مطالبه برای احداث دارالقرآن با هدف سازماندهی جوانان و ایجاد پایگاهی برای تبلیغ شئائر دینی، با تدبیر شورای اسلامی و تلاش مدیریت شهری خانه دار شدند.

🔻 این مرکز بیش از ۶۰۰ متر مربع مساحت دارد و با اعتباری بالغ بر پانزده میلیارد ریال ساخته شده است. با موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی که این مرکز در مجاور کمربندی آیت الله هاشمی رفسنجانی برخوردار است، در دسترس اهالی تمام نواحی شهرستان بهارستان قرار دارد.

فعالان قرآنی شهرستان بهارستان خانه دار شدند / بهره برداری از اولین دارالقرآن این منطقه در شهر صالحیه

اخبار مرتبط