رفتن به بالا
[

سایت اطلاع رسانی شهرداری صالحیه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
  • الجمعة ۳ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 12 April
  • یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۱
  • کد خبر : 18132
  • مشاهده : 34 بازدید
  • خبرها
  • چاپ خبر : پیام مشترک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صالحیه بمناسبت روز بزرگداشت سربازان‌گمنام
پیام مشترک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صالحیه بمناسبت روز بزرگداشت سربازان‌گمنام

🔷 در این پیام آماده است؛ سربازان گمنام همچون مولایشان خوش‌نام‌تر از سایر نام‌ها هستند و هیچ نیازی به تقدیر، تشکر و قدردانی نداشته و ندارند، چراکه افتخار سربازی صاحب‌العصروالزمان(عج) برایشان بالاترین تقدیر بوده و از درجات بالایی در دنیا و آخرت برخوردار است. با وجود این، حال که مردم جهت قدردانی قادر به دیدار […]

🔷 در این پیام آماده است؛ سربازان گمنام همچون مولایشان خوش‌نام‌تر از سایر نام‌ها هستند و هیچ نیازی به تقدیر، تشکر و قدردانی نداشته و ندارند، چراکه افتخار سربازی صاحب‌العصروالزمان(عج) برایشان بالاترین تقدیر بوده و از درجات بالایی در دنیا و آخرت برخوردار است. با وجود این، حال که مردم جهت قدردانی قادر به دیدار حضوری با شما نیستند، لازم و ضروری است جهت قدر دانستن نعمت امنیتی که در جامعه حکم‌فرماست، از شما تلاشگران عرصه ارتقاء نظم و امنیت و آرامش کشورمان صمیمانه سپاسگزاری نماییم.

🔷 آنچه در ذیل میخوانید مشروحی از این پیام است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
حال که در نیمه مبارک شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان(عج) قرار گرفته و یک هفته را به نشانه بزرگداشت شما شیران سرزمین مشخص کرده‌اند تا از زحمات بی‌شائبه شما فدائیان اسلام و انقلاب تقدیر شود. اینجانب در همراهی مردم همیشه در صحنه و بصیر نیز بر خود وظیفه می‌دانیم که زحمات شما گمنامان در انتظار فرج را ارج نهاده و پاسدار تلاش‌های بی‌دریغتان باشیم.

🔹 بی‌شک نظم، امنیت و آرامش کشور مرهون تلاش‌های بی‌وقفه، شبانه‌روزی و مجاهدت‌های خاموش حماسه‌سازان بی‌سنگری است که خود و خانواده را وقف امنیت این آب و خاک نموده و جان خود را در طبق اخلاص نهاده و در رویارویی با دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب ایستاده‌اند تا گزندی کشور را تهدید نکرده و مردم نیز در کمال آرامش، کنار خانواده‌هایشان مسرور به گذران عمر مشغول باشند.

🔹 سربازان گمنام همچون مولایشان خوش‌نام‌تر از سایر نام‌ها هستند و هیچ نیازی به تقدیر، تشکر و قدردانی نداشته و ندارند، چراکه افتخار سربازی صاحب‌العصروالزمان(عج) برایشان بالاترین تقدیر بوده و از درجات بالایی در دنیا و آخرت برخوردار است. با وجود این، حال که مردم جهت قدردانی قادر به دیدار حضوری با شما نیستند، لازم و ضروری است جهت قدر دانستن نعمت امنیتی که در جامعه حکم‌فرماست، از شما تلاشگران عرصه ارتقاء نظم و امنیت و آرامش کشورمان صمیمانه سپاسگزاری نماییم.

🔹 بی‌تردید زحمات و مجاهدت‌های خاموش شما طلایه‌داران امنیت، مورد رضای حق تعالی قرار می‌گیرد و امید است در پیشگاه عدل الهی کماکان سربلند باشید و در ادامه این مسیر پرهیاهو و اقیانوس عظیم خطرات، با پیروی از فرامین گهربار مقام عظمای ولایت، همواره پیروز و موفق بوده و با ظهور حجتش پرچم پرافتخار گمنامی را در جهان به احتزاز درآورید تا شاهد امنیت و آرامش در سراسر گیتی باشیم.

پیام مشترک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر صالحیه بمناسبت روز بزرگداشت سربازان‌گمنام

اخبار مرتبط