رفتن به بالا
[

سایت اطلاع رسانی شهرداری صالحیه

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۲۹ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 11 May
محمدرضا دهقان نیری،رئیس شورای اسلامی صالحیه در پیامی فرارسیدن بهارطبیعت را تبریک گفت

متن این پیام بدین شرح است : بسم الله الرحمن الرحیم یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال بهار، فرصتی برای نو شدن ظاهر و باطن و مجالی برای حرکت دوباره در جهت بهتر زیستن و بهتر ساختن است .و عید نوروز، […]

متن این پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر الیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

بهار، فرصتی برای نو شدن ظاهر و باطن و مجالی برای حرکت دوباره در جهت بهتر زیستن و بهتر ساختن است .
و عید نوروز، یک آیین باستانی و زمانی برای بازآفرینی است.

امیدوارم که شما مردم عزیز شهرصالحیه از این فرصت ویژه برای بودن در جمع دوستان و خانواده بهره گرفته و به یمن دعای شریفه یا محول الحول والاحوال، این تغییر را به فال نیک گرفته و در راستای طی سلوک الهی و پیشرفت های دنیوی از آن بهره مند شوید.

به آینده امید داریم، دلبسته ی به این مرز و بومیم، دلبسته ی انقلابیم و ایران عزیزمان را همواره برقرار و سرفراز می‌خواهیم.

امیدوارم که سال پیش رو،سال شکست ویروس منحوس کرونا و سلامتی برای عموم ملت شریف ایران باشد و باردیگر شاهد رشد فزاینده ی شهر و و بهبود زندگی جامعه‌مان در همه عرصه‌ها باشیم و با نهادینه کردن و ظهور فضایل اخلاقی در زندگی فردی و اجتماعی، مسیر تحقق آرمان های والای انقلاب اسلامی تسهیل و تسریع گردد.

در پایان با کمال خرسندی ، صمیمانه ترین شکوفه های شادباش و تبریکات خالصانه خود را نثار شما مردم عزیز و گرامی شهر صالحیه می نمایم واز محضر حضرت دوست ، سالی آکنده از نشاط ، سعادت ، سلامتی و سربلندی توام با خیر و برکت برای شما و خانواده محترمتان آرزومندم .

اخبار مرتبط