رفتن به بالا
[

سایت اطلاع رسانی شهرداری صالحیه

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۲۹ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 11 May
  • شنبه 30 اسفند 1399 - 17:03
  • کد خبر : 2466
  • مشاهده : 22 بازدید
  • خبرها
  • چاپ خبر : مهندس محمد دهقان عضو شورای اسلامی صالحیه در پیامی که میخوانید، فرارسیدن بهار طبیعت را تبریک و شادباش گفت
مهندس محمد دهقان عضو شورای اسلامی صالحیه در پیامی که میخوانید،فرارسیدن بهار طبیعت را تبریک و شادباش گفت

بسم الله الرحمن الرحیمیامُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ بهار،پیام آور تعادل و تحول است و در سایه تعادل، زندگی زیباتر و دلنواز تر می شود. بهار یادآور رحمت و محبت وعظمت همیشگی خداوند مهربان است و اینکه مهر او همواره به […]

بسم الله الرحمن الرحیم
یامُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

بهار،پیام آور تعادل و تحول است و در سایه تعادل، زندگی زیباتر و دلنواز تر می شود.

بهار یادآور رحمت و محبت وعظمت همیشگی خداوند مهربان است و اینکه مهر او همواره به سوی همه بندگان و جنبندگان سرازیر و فراگیر است.

جهان هستی آینه دار خداست و گوشه ای از جمال و زیبایی لایتناهی پروردگار را پیش چشم ما می کشد.

بار ديگـر نوروز ايرانـي از راه رسيد تا غبار كهنگـي و ماندگـي را از چهـره طبيعت و از دلهاي ما بزدايد و شكوفه لبخند و نهال اميد را در قلبمان بارور سازد و ترانه مرغان به بزم رفته در اوج آسمان آبــي ، غنچه هاي به ناز آرميده درپرنيان سبـز نوبرگها را بيدار كند.

در آغاز سال جدید آرزوی ما برای همه شهروندان عزیز صالحیه ، زندگی در شهری اخلاقی، زیبا، ایمن، شاد، آباد و توسعه یافته است.
به امید آنکه در سایه همدلی و همراهی همه شهروندان و مسئولان ، سال آینده در شهری با اخلاق تر، زیباتر، ایمن تر، توسعه یافته تر، آباد تر و شاداب تر از امروز به استقبال بهار بنشینیم، و حالی احسن از امروز داشته باشیم.
ضمن تبريك حلول سال نو ، ازدرگاه دادار هستي براي تمامي شهروندان و خانواده هاي محترمشان و سالـي خوش و سرشار از معنويـت ، مملـو از رحمت و بركت الهي همراه با دلـي روشن ، سينه اي پر از مهـر ، لبـي خندان توام با سلامتي ، شادكامي ، سعادت و موفقيت آرزومندم.

اخبار مرتبط