رفتن به بالا
[

سایت اطلاع رسانی شهرداری صالحیه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳
  • الجمعة ۳ شوال ۱۴۴۵
  • 2024 Friday 12 April
ویژه برنامه های شهرداری صالحیه برای غنی سازی اوقات فراغت شهروندان

🔴برگزاری بیش از ۴۰ کلاس آموزشی برای تمام سنین و گروه های اجتماعی/فرصت برای ثبت نام محدود است🚫 🔻بر اساس این گزارش، معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری صالحیه برای غنی سازی اوقات فراغت شهروندان در سه گروه اختصاصی بانوان، کودکان، نوجوانان، جوانان و خانواده ها برنامه مفصلی تدارک دیده که با همه سلیقه ها و ذائقه […]

🔴برگزاری بیش از ۴۰ کلاس آموزشی برای تمام سنین و گروه های اجتماعی/فرصت برای ثبت نام محدود است🚫

🔻بر اساس این گزارش، معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری صالحیه برای غنی سازی اوقات فراغت شهروندان در سه گروه اختصاصی بانوان، کودکان، نوجوانان، جوانان و خانواده ها برنامه مفصلی تدارک دیده که با همه سلیقه ها و ذائقه طیف های مختلف اجتماعی همراه است.

🔻 برای بانوان ۱۸ رشته آموزشی ویژه این گروه در محیطی کاملا اختصاصی برنامه ریزی شده است که با حضور در ساختمان پارک بانوان شهرداری صالحیه در کلاس های نظیر گل آرایی، سفره آرایی، بافندگی و رشته های از این دست که شرح آن در پوستر فوق قرار دارد شرکت کنند.

🔻 برای کودکان و نوجوانان نیز کلاس های متنوع از رشته های عمومی در طبقه اول سرای محله تدارک دیده شده است که در بسیاری از موارد برای اولین بار در شهر صالحیه برگزار میگردد.

🔻 علاقمندان می توانند برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در این کلاس ها از طریق تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به بوستان بانوان و سرای محله طی آدرس و شماره تماسی که در تصویر درج شده است اقدام نمایند.

ویژه برنامه های شهرداری صالحیه برای غنی سازی اوقات فراغت شهروندان

اخبار مرتبط